Miss Prima křivky (první ročník této soutěže se uskutečnil loni ještě pod názvem Miss Full of Beauty) je soutěží pro ženy s oblými křivkami, které sice nejsou podle současného přísného módního diktátu ideální, přesto jsou ale krásné a obdivuhodné. Magazín Žena-in fandí dívkám a ženám, které se nenechaly spoutat nepsanými pravidly! Dovolte nám nyní představit finalistky letošního ročníku soutěže, devátá z nich je Marie Svajková.

marie

věk: 22
vdaná, dvojčata, na mateřské dovolené

Jak bys charakterizovala sebe samu?
Jsem veselá, optimistická bytost, milující svojí rodinu. Mám ráda okolo sebe společnost, ráda poznávám a zažívám nové věci. Myslím si, že jsem upřímná, tolerantní, empatická, stydlivá, trochu bláznivá žena, jdu do některých věcí po hlavě, ale pokud mi na něčem záleží, hodně o tom přemýšlím. Mezi moje nejhorší vlastnosti patří urážlivost, výbušnost, jak se říká “když pohár trpělivosti přeteče, jsem jak neřízená střela“. Brzy se však uklidním a uvědomím si, že je lepší být v klidu a na svět se usmívat.

Souzníš se znamením, ve kterém ses narodila, nebo si myslíš, že tě dostatečně nevystihuje?
Narodila jsem se ve znamení Blíženců. Myslím si, že jsem typický Blíženec - komunikativní, mám ráda zábavu, nesnáším nudu a stereotyp. Potřebuji pořád nějakou činnost. Mám dost často proměnlivou náladu, bude to zjevně tím, že se v nás ukrývají dvě různé osobnosti. Své znamení bych neměnila.

Co považuješ za svůj největší životní úspěch?
Mezi můj životní úspěch patří moje nádherná zdravá dvojčata, jež mi dělají radost. Dále úspěchem je pro mě i působení v soutěži MISS Prima křivky, vždy jsem si přála zúčastnit se podobné soutěže. Za úspěch však považuji i z mládí navštěvování mnoho kroužků, jak se sportovním, tak i uměleckým zaměřením. Chodila jsem do literárně dramatického kroužku, výtvarky, na tanečky, florbal, karate, už od malička pro mě bylo úspěchem, že jsem mohla navštěvovat, učit se mnoho zájmových činností, a tím obohatit svůj život. Sice jsem se ničemu nevěnovala moc dlouho, i přesto mi to dalo do života mnoho a hlavně tanci se věnuji pořád už jen jako samouk, nadšenec, ale i tak mě to naplňuje.

marie2

Proč bys měla vyhrát právě ty a které ze soutěžících bys v případě, že nevyhraješ, přála stupně vítězů?
Měla bych vyhrát, protože jsem velice kreativní člověk, co má rád módu, společnost. Myslím si, že v módním světě se neztratím. Nebojím se do ničeho jít naplno. Ráda bych chtěla pokračovat v myšlence, že každá žena je krásná bez ohledu na to, zda má, či nemá ideální míry. Chtěla bych ženám s plnými křivky pomoci získat sebevědomí, které chybělo i mně, a ukázat jim, že pro svět dokáží být stejně krásné a přitažlivé. A už samotný titul MISS je něco neuvěřitelného, o tom sní podle mě mnoho žen a ráda bych si jednou v životě připadala jako princezna. Vítězství bych přála Květě Bezuchové, protože je to přirozeně krásná usměvavá žena s ohnivými vlasy, podle mě je to velká favoritka na příští MISS Prima křivky.

Už jsme vám představili:

Více o soutěži se dozvíte na www.primakrivky.cz

Reklama