Miss Prima křivky (první ročník této soutěže se uskutečnil loni ještě pod názvem Miss Full of Beauty) je soutěží pro ženy s oblými křivkami, které sice nejsou podle současného přísného módního diktátu ideální, přesto jsou ale krásné a obdivuhodné. Magazín Žena-in fandí dívkám a ženám, které se nenechaly spoutat nepsanými pravidly! Dovolte nám nyní představit finalistky letošního ročníku soutěže, třetí z nich je Magdaléna Vytisková.

magda

věk: 25
stav: svobodná
studentka

Jak bys charakterizovala sebe samu?
Řekla bych, že jsem obyčejná 25letá studentka vysoké školy, která ráda chodí ven s přáteli, cestuje a miluje jídlo. Nejradši jsem, když mám volný den, obléknu si tenisky, tepláky, tričko a vyrazím někam na výlet do přírody či džungle města. Na druhou stranu velice ráda chodím do divadel a na výstavy, kam se ráda (asi jako každá žena) zkrášlím a užívám si obdivné komentáře: „Tohle že je Majda? Tu bych ani nepoznal.“ Mám velice kladný vztah k dětem, a proto již delší dobu jezdím jako vedoucí na dětský tábor a celoročně s dětmi podnikám nejrůznější akce. Dle mého okolí patřím k lidem, kteří srší dobrou náladou neustále a na všechny strany, jsem zkrátka „veselá kopa“. Uslyšíte mne na velkou vzdálenost, protože rozhodně nepatřím k zakřiknutým lidem. Nebojím se jít do čehokoli po hlavě, ale bohužel kolikrát i bez rozmyslu. Mám jedinečný smysl pro vytvoření a udržení chaosu v čemkoli. Mohlo by se zdát, že jsem bordelář, ale já jen udržuji svůj svět v rovnováze. Bohužel občas rychleji mluvím, než myslím. Naštěstí mě mé okolí bere s jistou rezervou a můj občas trošku tvrdší humor chápe, takže se tomu mnohokrát společně zasmějeme.

Souzníš se znamením, ve kterém ses narodila, nebo si myslíš, že tě dostatečně nevystihuje?
Jsem Vodnář. Toto znamení je specifické chováním, ve kterém se střetávají dva protipóly. Na jednu stranu dokážu být klidná a soustředit se, ale na stranu druhou k vznětlivosti nemám zrovna daleko. Záleží, v jakém rozpoložení mě zrovna potkáte. Říká se, že Vodnáři jsou plní neuvěřitelných nápadů. S tímto tvrzením musím opět souhlasit. Mnoho lidí se diví, kde se ve mně berou ty prapodivné nápady promyšlené do úplných detailů. Asi je to tím, že jsme bráni jako věční snílci, kteří sklouzávají až k hlubokému idealismu. Dalším atributem mého znamení je nesnášenlivost omezování svobody. S tím také musím souhlasit. Jsem přesně taková, jak říkávala moje babička: „Holka, ty máš boty z toulavého telete.“

magda2

Co považuješ za svůj největší životní úspěch?
Doufám, že největší úspěchy mě teprve čekají. Momentálně dokončuji vysokou školu, takže prozatím je můj největší úspěch dokončení bakalářského studia. Za svůj další úspěch považuji i jeden rok studia v zahraničí, který bych z hlediska jazykových a společenských zkušeností přirovnala k malému adaptačnímu zázraku. Mezi moje cestovatelské úspěchy zařadím prapodivnou jízdu vlakem Praha – Istanbul, kdy jsem byla ráda, že jsme dojeli bez ztrát všichni, a přežití pod Bílou věží v Soluni s místními demonstranty, kteří se o nás královsky postarali.

Už jsme vám představili:

Více o soutěži se dozvíte na www.primakrivky.cz

Reklama