Miss Prima křivky (první ročník této soutěže se uskutečnil loni ještě pod názvem Miss Full of Beauty) je soutěží pro ženy s oblými křivkami, které sice nejsou podle současného přísného módního diktátu ideální, přesto jsou ale krásné a obdivuhodné. Magazín Žena-in fandí dívkám a ženám, které se nenechaly spoutat nepsanými pravidly! Dovolte nám nyní představit finalistky letošního ročníku soutěže, čtvrtá z nich je Květa Bezuchová.

kveta

věk: 21
svobodná
studentka

Jak bys charakterizovala sebe samu?
Cílevědomá, mladá slečna, která sbírá zážitky, snaží se být v životě úspěšná. Život nepřežívám, ale prožívám na 100 %. Každá překážka, kterou potkám, pro mě znamená další odrážecí můstek, který mě posune zase o kus dále, především mě nezastaví. Mezi mé slabé stránky patří slabší „odolnost“ vůči krásným šatům v obchodě a občasná lenost, která mě přepadne.

Souzníš se znamením, ve kterém ses narodila, nebo si myslíš, že tě dostatečně nevystihuje?
Zda souzním, či ne, se znamením, po tom jsem nikdy nepátrala. Nicméně typickou květinou pro blížence je prý levandule. Již od mala vůně levandule, i pouhý pohled na ni, ve mně vzbuzuje klid, pohodu a příjemné myšlenky. Blíženci jsou řazeni mezi nejvýřečnější typy. V tomto případě souhlasím na půl. Méně je někdy více, a tak se snažím méně mluvit a více naslouchat. Ale když se dostanu do ráže, tak jsem občas k nezastavení. Blíženci jsou také proměnlivým znamením, ukrývají v sobě několik osobností. To se projeví vždy – dle situace, kterou se ovšem snažím vždy zvládnout na 100 %.

Co považuješ za svůj největší životní úspěch?
Maturita, složení zkoušek v autoškole, první výstava mé tvorby – paličkování, první taneční soutěž a vystoupení. Mezi mé úspěchy řadím i to, že jsem se dostala do toho nejbáječnějšího pracovního kolektivu. Na někoho to vše může působit jako samozřejmost, ale především pro mě to jsou hřejivé pocity u srdce. Velice se také těším na budoucí vysokoškolský titul. Nicméně mezi svůj největší úspěch řadím to, že vím, co od  života chci, a co nechci.

kveta2

Proč bys měla vyhrát právě ty a které ze soutěžících bys v případě, že nevyhraješ, přála stupně vítězů?
Proč já? Protože chci ukázat všem ženám a slečnám, které si tolik nevěří, že každá je opravdu krásná, bez ohledu na konfekční velikost. Protože jsem přišla vyhrát, ne jen se zúčastnit. Případně bych přála titul Prima křivky 2014 Marušce Švajkové, jelikož  to byl první člověk, se kterým jsem se seznámila na semifinále a zapůsobila na mě velice mile.

Už jsme vám představili:

Více o soutěži se dozvíte na www.primakrivky.cz

Reklama