Miss Prima křivky (první ročník této soutěže se uskutečnil loni ještě pod názvem Miss Full of Beauty) je soutěží pro ženy s oblými křivkami, které sice nejsou podle současného přísného módního diktátu ideální, přesto jsou ale krásné a obdivuhodné. Magazín Žena-in fandí dívkám a ženám, které se nenechaly spoutat nepsanými pravidly! Dovolte nám nyní představit finalistky letošního ročníku soutěže, dvanáctá a poslední z nich je Kateřina Vejnarová.

kata

věk: 27
vdaná
na mateřské dovolené

Jak bys charakterizovala sebe samu?
Jmenuji se Kateřina Vejnarová, pocházím z Východočeského města perníku, Zlaté přilby a Velké pardubické, a to z PARDUBIC. Momentálně bydlím v nedaleké (malé) vesničce Zástava. Je mi 27 let, jsem vdaná maminka na mateřské dovolené. Již skoro druhým rokem mám krásnou a hlavně zdravou holčičku – Adélku. Velice ráda jsem ve společnosti lidí a už skoro 20 let se věnuji zpěvu. Věřím, že mezi mé dobré vlastnosti patří upřímnost, skromnost, srdečnost, schopnost pozorně naslouchat, jsem přátelská, komunikativní, empatická, společenská a v neposlední řadě živá osoba, která se snaží přinášet radost do každé místnosti. Na druhé straně náladovost je také jednou z mých vlastností, patřících k těm špatným, ke kterým bych ještě připojila nedochvilnost a tvrdohlavost.

Souzníš se znamením, ve kterém ses narodila, nebo si myslíš, že tě dostatečně nevystihuje?

Jsem narozená ve znamení Lva – v čínském horoskopu je můj rok narození rokem Tygra – a myslím, že mě moje znamení vystihuje – Lvi chtějí být uznáváni, chtějí něco znamenat. Rok tygra mi do horoskopu vnáší lásku, umělecké sklony a v neposlední řadě porozumění druhým. Takže do puntíku. :)

Co považuješ za svůj největší životní úspěch?
Za největší životní úspěch považuji vítězství v celorepublikové soutěži Základních uměleckých škol v sólovém zpěvu, kdy mi bylo 13 let. Dalším obrovským osobním vítězstvím pro mě byl postup mezi dvanáctku finalistek v soutěži Prima křivky, a tím pádem možnost prožít spoustu nových a zajímavých věcí.

kata2

Proč bys měla vyhrát právě ty a které ze soutěžících bys v případě, že nevyhraješ, přála stupně vítězů?
Chci zjistit, zda se líbím, a ukázat všem ženám, že i my s velikostí 44 a více můžeme prorazit ve světě modelingu. To byl můj hlavní důvod se do soutěže přihlásit. Asi jako každá finalistka tajně doufám ve svojí výhru, nicméně bych to přála Katce Konečné, která mi opravdu sedla jako člověk.

Už jsme vám představili:

Více o soutěži se dozvíte na www.primakrivky.cz

Reklama