Miss Prima křivky (první ročník této soutěže se uskutečnil loni ještě pod názvem Miss Full of Beauty) je soutěží pro ženy s oblými křivkami, které sice nejsou podle současného přísného módního diktátu ideální, přesto jsou ale krásné a obdivuhodné. Magazín Žena-in fandí dívkám a ženám, které se nenechaly spoutat nepsanými pravidly! Dovolte nám nyní představit finalistky letošního ročníku soutěže, první z nich je Kateřina Lusková.

katka

věk: 35
stav: svobodná
povolání: floristka

Jak bys charakterizovala sebe samu?
Jsem vstřícná, usměvavá, pozitivní osůbka. Je mě stále plno, vždy když vejdu do místnosti. Raduji se z maličkostí a nadchnu se úplně pro vše. Ráda komunikuji a jsem spokojená obklopená přáteli a známými. Jsem velmi houževnatá, pracovitá a pečlivá, někdy až příliš. Jsem velice ctižádostivá, ale není pro mě hnacím motorem sobecká touha po kariéře nebo nějakém osobním růstu. :) Což platí i v této soutěži. Jsem ráda oceněna, ale ne za každou cenu. Mezi mé kladné vlastnosti určitě v první řadě patří čestnost a spolehlivost. Ráda posouvám hranice svých zkušeností a svého rozhledu. Z každého zážitku si chci vzít maximum, od každé osoby se ráda učím nové poznatky. Chovám se většinou tolerantně a uznávám individualitu a jedinečnost každé osoby. Mám tak trošku ochranitelské sklony hlavně pro lidi v nesnázích. Mezi mé záporné vlastnosti asi patří přehnané puntičkářství. A tím, že mám většinou skromný přístup k tomu, co dělám, si někdy způsobuji, že mé úspěchy nebo úsilí jsou ignorovány a brány jako samozřejmost, z čehož jsem pak zklamaná a naštvaná. Prostě někdy očekávám od lidí to, co si vysním já ve své hlavě. Také jsem hodně ješitná, protože si myslím, že do všeho, co dělám, dávám vše, a když je mi to nějak pomluveno, velmi se mne to dotkne.

Souzníš se znamením, ve kterém ses narodila, nebo si myslíš, že tě dostatečně nevystihuje?
Jsem ve znamení Panny, ale mám některé sklony ke znamení Lva. Myslím tím své nadšení, energii, touhu po nezávislosti, a přitom mám sklony i pro skromnost, puntičkářství a praktičnost Panny, což se někdy docela dohromady bije. :)

Co považuješ za svůj největší životní úspěch?
Mým životním úspěchem je vlastně to, že žiji. Nehledám se a mým hlavním mottem je prožívat naplno přítomnost, a s tím souvisí i moje životní úspěchy. Naučila jsem se vysílat pozitivní myšlenky, a tím se mi většinou vrací i pozitivní reakce. Jsem člověk, který se usmívá, i když je sám, bez obecenstva. A svoje nálady a pocity jsem dokázala dát i do svého velkého životního úspěchu, čímž je moje vlastní floristické studio. Moje práce je mým koníčkem a mojí radostí, a tím ji mohu předávat i dále, s čímž souvisí i to, že se spoustou svých zákazníků dokážu souznít a odhadnout jejich potřeby, udělat jim radost, nebo si s nimi jen popovídat. Nejkrásnější věta, když odchází z mých kytiček, je - tady je to tak krásné, nádherná oáza klidu. A nejkrásnější je, když se rozpláčou, že se jim líbí, co jsem vytvořila. Dnes mi chtěla jedna babička dát i pusu na čelo, že jsem vytvořila kytičku jako sluníčko pro její vnučku na promoci. Mým životním úspěchem je otevření své duše a srdce a dávání ho do svého krásného studia Isis, a dělit se o krásu a radost a pozitivní myšlení. :)

katka2

Proč bys měla vyhrát právě ty a které ze soutěžících bys v případě, že nevyhraješ, přála stupně vítězů? Myslím si, že bych měla vyhrát právě pro to, že soutěžím se svou opravdovou tváří a charismatem a úsměvem, který mi byl přirozeně dán. A hlavně proto, že podporuji a fandím přirozené kráse každé ženy. Její krása není v perfektní postavě a image, ale v ní samotné, a já si myslím, že tuto krásu umím dávat najevo, chtěla bych i bojovat za nás přirozené ženy, co se týče i nabízení větších konfekčních velikostí. Každý den otevírám e-mail, kde se na mě hrnou věty typu, ať zhubnu do plavek, ať mám krásnější a pevnější zadeček, ale málokdy se objeví vlastně téměř vůbec - plavky právě pro vás, všech velikostí a barev. :) Co se týče toho, komu bych přála být na stupních vítězů, tak to mám tak trošku jasné, ale opravdu holky znám jen chvilku, ale moc se mi líbí Šárka Sváčková. Je to nádherná paní učitelka s očima panenky a hodně fandím i Janče. Má kouzlo a měla jsem husí kůži, když začala zpívat na semifinále.

Více o soutěži se dozvíte na www.primakrivky.cz.

Magazín Žena-in.cz je mediálním partnerem soutěže.

Ve čtvrtek, 31. 7. 2014, se můžete těšit na další finalistku soutěže Miss Prima křivky, Janu Stejkozovou.

Čtěte také:

Reklama