Miss Prima křivky (první ročník této soutěže se uskutečnil loni ještě pod názvem Miss Full of Beauty) je soutěží pro ženy s oblými křivkami, které sice nejsou podle současného přísného módního diktátu ideální, přesto jsou ale krásné a obdivuhodné. Magazín Žena-in fandí dívkám a ženám, které se nenechaly spoutat nepsanými pravidly! Dovolte nám nyní představit finalistky letošního ročníku soutěže, sedmá z nich je Kateřina Konečná.

katerina

věk: 23
svobodná
studentka,

Jak bys charakterizovala sebe samu?
Myslím si o sobě, že nejsem špatný člověk. Uznávám lidi takové, jací doopravdy jsou, ne takové, na které si hrají. Jsem přátelská, vtipná, milá, vlídná, vnímavá, pracovitá, cílevědomá a empatická. Pro rodinu a přátele bych se rozkrájela. Dokážu člověka vyslechnout a poradit mu. Mé záporné vlastnosti jsou urážlivost, tvrdohlavost, paličatost a nedochvilnost.

Souzníš se znamením, ve kterém ses narodila, nebo si myslíš, že tě dostatečně nevystihuje?
S vlastnostmi mého znamení se plně ztotožňuji. Hlavně co se týče úspěchu. Proto studuji vysokou školu. Myslím si, že nedávám najevo své zranitelné nitro a jen blízcí přátelé mě opravdu znají.

Co považuješ za svůj největší životní úspěch?
Mezi mé největší dosavadní životní úspěchy řadím osamostatnění se od rodičů, brigádní přivýdělky a studium. Také jsem se umístila s tanečním klubem Bohemia Chrast na 2. místě v Mistrovství České republiky ve formaci české polky. S mými kily to byl velký úspěch. Velkým triumfem je i má účast ve finále této soutěže. Konkurence byla veliká. Doufám, že další životní úspěchy mě ještě čekají. Chtěla bych dodělat vysokou školu a dál se věnovat speciální pedagogice. Je skvělé mít zaměstnání, které člověka baví a naplňuje ho. Největší pocit zadostiučinění mám po dobře odvedené práci, která je za mnou vidět.

katerina

Proč bys měla vyhrát právě ty a které ze soutěžících bys v případě, že nevyhraješ, přála stupně vítězů?
Proč bych měla vyhrát právě já? Chci sobě i všem ostatním dokázat, že i když žena nemá míry 90-60-90, tak může být krásná, zajímavá a úspěšná. Ostatní finalistky ještě neznám osobně, proto nemůžu konkrétně říct, které z nich bych přála vítězství nejvíc. Věřím ale, že když se dostaly do finále, tak jsou něčím výjimečné a jsou to silné osobnosti. Smekám před nimi už jen za tu odvahu a nasazení, se kterým šly do této soutěže. Výhru bych tedy přála všem finalistkám, ale i ostatním půvabným slečnám, které čtou můj příspěvek. Holky, pamatujte: „Všechny jsme krásné!“

Už jsme vám představili:

Více o soutěži se dozvíte na www.primakrivky.cz

Reklama