Miss Prima křivky (první ročník této soutěže se uskutečnil loni ještě pod názvem Miss Full of Beauty) je soutěží pro ženy s oblými křivkami, které sice nejsou podle současného přísného módního diktátu ideální, přesto jsou ale krásné a obdivuhodné. Magazín Žena-in fandí dívkám a ženám, které se nenechaly spoutat nepsanými pravidly! Dovolte nám nyní představit finalistky letošního ročníku soutěže, druhá z nich je Jana Stejkozová.

jana

věk: 32
stav: vdaná, 3 děti
povolání: kadeřnice

Jak bys charakterizovala sebe samu?
Jaká jsem? Jsem přátelská, vůdčí, podporující, milá, komunikativní, milující a hrdá maminka. Miluji smích a dokážu si udělat legraci i sama ze sebe. Ráda bych vám dokázala, že i s postavičkou připomínajícího hrošíka dokážu být krásnou gazelou. Postupem času jsem poznala, že dokážu dosáhnout dost vysoko, abych zvládla téměř každou krizovou situaci, kterou mi život přihraje do cesty. Mám hodně ryzích vlastností, které každý muž hledá, a zřídka kdy je najde. Často ale trpím výbuchy hněvu, před kterými by se i silný chlap ustrašeně schoval v lese (nebo aspoň pod stůl), ale k takovému zuřivému běsnění nikdy nedojde bez pořádné provokace. Nechci slyšet, že něco „je pro mne dobré“, že „všichni ostatní to dělají takhle“. Nesnáším slova „musíš a nesmíš“ nebo že mne něco bude „mentálně stimulovat“. V tom jsem opravdu zarputilá jako Býk. Budu hrdě kráčet vedle svého muže a zřídka se budu schovávat v jeho stínu. Ehm... oprava - nikdy nechodím v jeho stínu!!!. Slabost v jakékoli formě nemohou vystát. Má netečnost vůči bolesti a citovému stresu je téměř zázračná. Několikrát denně slýchám od svých klientek v kadeřnictví, že jsem jejich sluníčko, že i na dálku je dokážu nabít svou energií, a často se mě ptají, jak to dělám, že jsem stále plná optimismu. Vždy mám v srdci dost místa a lásky pro jiné lidi, a pokud by vás zastihla bouře, v našem domě se zahřejete. V zaměstnání jsem usilovná a přesná. Jdu si tvrdě za svým stanoveným cílem. Musím říci, že jsem docela náročná. Ráda se obklopuji krásnými věcmi. Miluji nakupování a ráda nakupuji dárečky pro druhé, hlavně pro své tři děti. Nesnáším hady a pitomce a už vůbec ne ty, kteří by chtěli udělat pitomce ze mne! A řídím se mottem: Každé ráno, když vstaneme, bychom se měli usmívat, protože nikdy nevíme, kdy ten den bude poslední v našem životě. :)

Souzníš se znamením, ve kterém ses narodila, nebo si myslíš, že tě dostatečně nevystihuje?
Jestli se stotožňuji se znamením Býka? Ano, mohu říci, že z 90 % ano. Hlavně bych řekla, co se mé planety Venuše týká... jsem vášnivá a temperamentní, avšak mnohdy tvrdohlavá a neústupná.

Co považuješ za svůj největší životní úspěch?
Za můj největší životní úspěch, krom toho, že mám tři krásný kluky, považuji to, že dělám to, co mne baví, a mé zaměstnání (kadeřničina) je mi rovněž mým koníčkem. A i když to tak mnohdy nevypadá, daří se mi svou práci neustále rozvíjet dál a dál... Úspěch ale vidím i v malých věcech... třeba když vyhrajeme na hasičské soutěži... Vím, že to asi zrovna slyšet nechcete, ale poprvé jsem otěhotněla v 17 letech a můj velký úspěch vidím i v tom, že jsem to nevzdala, a mám teď vedle sebe krásného patnáctiletého syna. A v neposlední řadě, mým zatím největším úspěchem byla účast na Miss Prima křivky, a i když jsem v to ani nedoufala... dostala jsem se až sem. :) Proč bych měla vyhrát právě já? Protože si to rozhodně zasloužím! Původně jsem tím chtěla dokázat svému muži, že i když jsem mu za patnáct let, co jsme spolu, zkrásněla o 40 kg, že se za mne nemusí stydět. Že i za mým velkým pozadím se jiní otočí. :) Ale dnes jsem si splnila něco, co bylo ukryto v té dušičce, co je v mém prostorově výraznějším těle... že já na to mám a mám se opravdu ráda taková, jaká jsem. A za sebe mohu dnes říci, že mám mnohem více sebevědomí než dříve, coby pětapadesátikilová. :)

jana2

Proč bys měla vyhrát právě ty? A které ze soutěžících bys v případě, že nevyhraješ, přála stupně vítězů?
Pokud na stupních vítězů budu stát zrovna já, nejvíce šťastný bude právě ten patnáctiletý můj syn, který mne po celou dobu nejvíce podporoval. Pokud si pro korunku nepůjdu já, velmi bych ji přála Kateřině Luskové. Protože na mne ze všech děvčat působila nejlépe. Je přátelská, milá a srší z ní energie, kterou bychom jí mohly všichni závidět, a prostě je to nádherná žena s krásným charismatem.

Už jsme vám představili:

Více o soutěži se dozvíte na www.primakrivky.cz

Reklama