Miss Prima křivky (první ročník této soutěže se uskutečnil loni ještě pod názvem Miss Full of Beauty) je soutěží pro ženy s oblými křivkami, které sice nejsou podle současného přísného módního diktátu ideální, přesto jsou ale krásné a obdivuhodné. Magazín Žena-in fandí dívkám a ženám, které se nenechaly spoutat nepsanými pravidly! Dovolte nám nyní představit finalistky letošního ročníku soutěže, jedenáctá z nich je Denisa Zifčáková.

denisa

věk: 27
vdaná
na mateřské dovolené

Jak bys charakterizovala sebe samu?
Sama sebe bych charakterizovala jako velmi energickou a usměvavou ženu, která se nebojí jít do něčeho naplno, i když to ostatní odsuzují. Já se nikdy nedám a jdu si za svým cílem. Jsem milá a společenská a ráda se obklopuji lidmi, kteří ve mě věří a já věřím v ně. Moje největší přednost je, že si umím udělat srandu i ze sama sebe a ještě se tomu zasmát. :) Mám kolem sebe ráda upřímné lidi, a pokud mě zklamou, dokážu i odpouštět. Jelikož jsem velmi přející člověk, řídím se heslem přej a bude Ti přáno. :) Moje záporné vlastnosti, které si já uvědomuji, jsou moje tvrdohlavost a nedochvilnost. Někdy také přehnaná nervozita. :)

Souzníš se znamením, ve kterém ses narodila, nebo si myslíš, že tě dostatečně nevystihuje?
Moje znamení je Býk a myslím si, že se svým znamením souzním dokonale. Jsem klidný člověk, kterého jen tak něco z míry nedovede, ale když pohár přeteče, tak má dotyčný co do činěný s rozzuřeným býkem. :) Pokud si něco umanu, jdu za tím stůj co stůj a nikdo mne nepřesvědčí o opaku. Svým přátelům a rodině jsem zcela oddaná, žena v býku ustojí rány od života, nad kterými by se jiní složili. Ale mě naopak zcelí a posílí. Jako zemské znamení, které je pro mě typické, jelikož jsem se narodila 22. dubna na Den Země, miluji vše zemské, jako je dobré jídlo, pití, víno, tanec, hudba, zpěv a samozřejmě svoje nejbližší přátelé a rodinu.

Co považuješ za svůj největší životní úspěch?
Můj největší životní úspěch je úspěšné dokončení školy a věnování se práci, která mě naplňuje a baví. Zachytit člověka a jeho momentální příběh na fotografii je pro mě největší úspěch.

denisa2

Proč bys měla vyhrát právě ty a které ze soutěžících bys v případě, že nevyhraješ, přála stupně vítězů?
Tuto soutěž bych samozřejmě vyhrát chtěla, je to můj cíl, za kterým si kráčím a vydám ze sebe maximum. Proč bych to měla být právě já, vím, protože jsem charismatická a milá holka a svoje vítězství bych náležitě využila. Vždycky mě bavilo být každému na očích a ráda ukazuji, že sebe a své tělo mám opravdu ráda, i když to zní sebevědomě, tak každý člověk by se měl mít rád, protože je originál, a to já jsem. A proto výhru přeji sama sobě a budu dívky s plnými tvary dobře reprezentovat. Pokud nevyhraji, pak to přeji pro mě charismatické a velmi sympatické ženě jménem Šárka Sváčková. Všechny dívky ve finále jsou krásné a velmi zajímavé, ale ona je mi vzhledem a povahou nejbližší.

Už jsme vám představili:

Více o soutěži se dozvíte na www.primakrivky.cz

Reklama