Druhé soustředění MISS Prima křivky 2016 ve Ski areálu Monínec 15. až 17.7. bylo tentokráte plné hostů, ale také focení s lehce provokativním nádechem! Společnost Dream Cars zapůjčila na focení luxusní auto Maserati Ghibli, se kterým na soustředění přijela sama ředitelka společnosti Petra Cieslar Neumanová. Na focení finalistky oblékly exkluzivní spodní prádlo firmy Caresse.

Pohyb a zase pohyb, focení v silném větru za nepříliš příznivého počasí, nekompromisní nácvik choreografie i chůze na podpatcích... Druhé soustředění bylo pro finalistky opravdu náročné. Poprvé totiž okusily jaké to je, kdy soustředění nerovná se dovolená, ale tvrdá dřina! Finalistky poprvé nacvičovaly úvodní choreografii na finálový galavečer a zjistily, že asistent hlavního choreografa Pavla Strouhala, Peter Dolinajec, je vskutku šetřit nebude! Finalistky pochopily, že úvodní choreografie není legrace, ale skutečná tentokrát šokující, dosud v dějinách soutěží MISS nebývalá show, na které je třeba poctivě pracovat. Nicméně, přes veškerou únavu, bolavé nohy, spocená trička si oblíbily nejen choreografii, ale i samotného Petera. „Měl jsem možnost pracovat s holkama 2 dny a musím říct, že už po 2 hodinách tréningu byl vidět velký pokrok. Holky jsou pohybově nadané, takže o to to bylo jednodušší. Problém vidím jen v pohybové paměti, ale ta se do finále Miss Prima křivky vytrénuje. Jsou to Prima šikulky“, říká Peter Dolinajec.

prádlo

Aby soutěžící krásky pouze nepadaly únavou, pořadatelé jim program zpestřili i „oddechovými“ aktivitami, kde si mohly trochu odpočinou a nechat se hýčkat. Módní návrhářka Jiřina Tauchmanová přijela na soustředění s navrženými modely společenských šatů na finálový galavečer a pilně se špendlilo přímo na prima křivkách! Při špendlení a zkoušení šatů módní návrhářce zdatně sekundovaly její asistentky Elena a Ladislava. Nic z toho by ovšem nebylo, pokud by společnost Promat s.r.o. nebyla tak velkorysá a nepokryla náklady na tyto originální šaty ušité na míru, které budou v ČR jako první oficiální plus size kolekce figurovat na Fashion weeku v Praze pořádaném Národní Komorou Módy, pod taktovkou její prezidentky Julie Hendrychové, v říjnu letošního roku.     

auto

u atu

S finalistkami se přijel seznámit a zárověň si je prohlédnout i majitel Medical Partners a ředitel ISIS Pharmy - Michal Sajdl. Okem odborníka nenápadně sledoval všechny finalistky, aby jim na dalším soustředění mohl pomoci s odbornou péčí o pleť a každé doporučit dermatoligický přípravek z produkce ISIS Pharmy přesně dle toho, co každá potřebuje.

cviceni

Šéfredaktorka Moda.cz – Petra Žaludová strávila s finalistkami na soustředění dva dny. „MISS Prima křivky sleduji třetím rokem a tentokrát se mi podařilo zavítat i na soustředění. Jaké mám postřehy a zážitky? Jen kladné a pozitivní. Celý tým soutěže je do všeho zapálený a samotnou mě překvapilo jak moc s holkami pracují. Fakt to není lážo plážo a pohodička. Maká se od rána do večera (až mi bylo holek líto), ale je to soustředění ne dovča. Všechny finalistky mají můj velký obdiv!“ shrnula své dojmy ze soustředění Petra Žaludová.

miss krivky

Finále MISS Prima křivky 2016 proběhne 20. 9. 2016 v divadle Broadway.

Vstupenky na galavečer, který tentokrát nikoliv náhodou bude šokující – vždyť tématem letošního ročníku MISS Prima křivky je REBELIE!,  jsou k dispozici v sítích Ticketportal. Fotografie z tohoto mládeži nepřístupného soustředění jsou na facebooku MISS Prima křivky.

  • Photo Copyright (c) Ondřej Hecht
  • Prádlo: Caresse
  • Vůz: Dream Cars
Reklama