Těchto čtrnáct krásek je finalistkami Miss Junior Česká a Slovenská republika 2015. Už v úterý se rozhodne, která z nich se stane královnou krásy mladých dívek. Nyní dívky tvrdě makají na týdením soustředění v areálu Monínec, kde si je berou do parády odborníci a trénují na finálový večer. 

juniorky

Holky celý týden vedou trenéři, výživoví poradci, choreograf, modelka Kateřina Votavová, která dívky učí chůzi po mole, moderátorka a také ambasadorka soutěže Kateřina Kristelová, která jim dává hodiny mediálního tréninku.

„Rozhodně to pro holky není dovolená. Vstávají v sedm hodin ráno, v osm už mají povinný běh a rozcvičku, následují přednášky, dnes měly například hrozně zajímavý výklad na téma bulimie a anorexie pedagoga Martina Kuneše z občanského sdružení Eduteam, mají denně tréninky na finálový večer, hodiny chůze. Do postele se dostanou úplně hotové kolem desáté,“ vysvětluje Kristelová.

juniorky

Pro většinu dívek je to úplně první setkání s modelingem. I proto chůze po mole je pro některé z nich velkou výzvou.  „Jsou moc šikovné, samozřejmě s některými to je větší práce, ale makají na sobě a snaží se. Věřím, že do finále budou připravené všechny,“ řekla modelka Kateřina Votavová.

Sobotní večer měly dívky poprvé volnější a mohly vyrazit do místního spa, kde si užívaly v bazénu, sauně a vířivce. V Monínci budou nacvičovat do pondělí, v úterý už je čeká samotné finále v divadle Broadway, kde porota složená ze slavných osobností a také partnerů určí novou Miss Junior.

bazen

vsechny

„U nás není důležitá výška ani váha. Hledáme mladou juniorku s krásnou tváří a charismatem. Dívku, pro kterou je anorexie i bulimie cizí slovo, nemá piercing ani tetování anení  jen ramínko na šaty,“ dodala Kristelová, která finále soutěže bude v úterý 24. listopadu v divadle Broadway také moderovat.

vsichni

Reklama