Den pro dobrou věc v Aquapalace Praha sérii plaveckých štafet - třicetiminutovek. Bára Kolářová, Mirka Košťanová, Sarah Lilian Fischer, Hanka Věrná, Lucie Smatanová, Šárka Sokolová a Vladimír Hron, který celou akci vtipně moderoval.

aqua

Plavecká štafeta zahájena

Potápění pro dobrou věc podpořily finalistky soutěží MISS

V rámci aktivit s názvem AQUA UNITED 2011 ke Světovému dni vody (22.3.) se koná Vodní týden v aquaparcích po celé ČR. Ve středu 23.3. odstartoval Den pro dobrou věc v Aquapalace Praha sérii plaveckých štafet - třicetiminutovek. Odpoledne v aquaparku v Čestlicích bylo věnováno potápění celebrit. V osmimetrové potápěčské jámě ochutnalo potápění na patnáct hostů. Při potopení byly vyloveny kartičky s názvy dětských domovů, které získají hodnotné ceny.

potapeni

Akce se zúčastnily finalistky soutěží MISS a další známé osobnosti: Bára Kolářová, Mirka Košťanová, Sarah Lilian Fischer, Hanka Věrná, Lucie Smatanová, Šárka Sokolová a Vladimír Hron, který celou akci vtipně moderoval.

hron

Plavecká štafeta přinesla první výsledek - v Aquapalace bylo za 30 minut uplaváno 2444 metrů. Do konce vodního týdne proběhnou štafety i v dalších aquaparcích a tam kde doplavou nejdál získají pro sebe aquazorbingovou kouli a pro partnerský dětský domov vybavení dětského koutku od společnosti Pompo.

hron a miss

Spousta vodních aktivit přináší AQUA UNITED 2011

Návštěvníci vybraných aquaparků (např. Aquaparku Olešná, Krytého bazénu Ústí nad Orlicí, Aquaparku Hradec Králové, Wellness hotelu Frymburk, Centra Babylon, Vodního ráje v Jihlavě, Chrudimského bazénu nebo v Aquapalace Praha) mohou vyzkoušet zajímavé vodní atrakce jako je ROSCO aquabike, aquazorbing, aquazumba, aquaaerobic. Nebudou chbět soutěže a speciální překvapení jako je vodní noc - koupání a saunování při svíčkách, saunové ceremoniály. Součástí projektu AQUA UNITED 2011 budou i vzdělávací programy pro děti a mládež ve formě prohlídek zázemí jednotlivých aquaparků a ukázek poskytování první pomoci. Program akce je k dispozici na webu www.Aquamanie.cz

Partnery projektu AQUA UNITED 2011 jsou AAABYTY.CZ, POMPO, YAMAHA, PVK a portál www.AquaInfo.cz , který vzniká za podpory MMR. Web www.AquaInfo.cz je obsáhlým souborem informací o vodě s tipy na nejlepší místa pro koupání v celé ČR. Obsahuje rovněž 40 videí z aquaparků a krytých bazénů z jednotlivých krajů republiky. Akci pořádá firma Pavel Hofrichter - RAIN STUDIO.

Na aktivitách podporujících ochranu vodních zdrojů země a Světový den vody se podílí mnoho organizací, jako například UN WATER, FAO, UNESCO, WHO, UNICEF a další.

Reklama