Představujeme vám, milé čtenářky, deset finalistek soutěže iMiss 2011. Zvolte si vy svou iMiss magazínu ŽENA-IN.cz! V tomto článku najdete medailonky Denisy Biskupové a Zlaty Hrudkové...

Magazín ŽENA-IN.cz byl jako jeden z největších internetových magazínů určených ženám u nás osloven organizátory soutěže iMiss s nabídkou spolupráce. Postupně vám představujeme deset finalistek, vy si z nich pak, milé čtenářky, budete moci zvolit iMiss 2011 magazínu ŽENA-IN.cz, která bude vyhlášena společně s novou královnou českého internetu při finálovém večeru 8. říjen 2011 v Óčko Music Clubu Praha.

Zamíchejte osudím! Kdo jiný, než ženy na internetu, by měl vybrat svou nejkrásnější dívku internetu!

Zlata Hrudková

 • Míry: 89-60-89
 • Věk: 22let
 • Datum narození: 28. 3. 1989
 • Studuje Západočeskou univerzitu - právnickou fakultu.
 • Rodinný stav: svobodná

Zlata Hrudkova

Proč jste se přihlásila do soutěže iMiss?
Abych získala nové zkušenosti a zážitky, ráda poznávám nové lidi a pouštím se do nových věcí. Již jsem si prošla pár soutěžemi a vždy mi to zanechalo krásné vzpomínky a hodně přátel.

Jaký byl váš první pocit, když jste se dozvěděla, že jdete do finále?
Měla jsem obrovskou radost.

Co vaše nejbližší okolí, jak bere tuhle soutěž?
Vždycky mě ve všem podporuje, a tudíž to není jiné ani v tomto případě. Moje rodina to bere stejně jako já... Nové zkušenosti, získání nových kontaktů a přátel.

Jak byste se chtěla umístit?
Držím se hesla Není důležité zvítězit, ale zúčastnit se! Samozřejmě si ale myslím, že každá z nás by chtěla být iMiss.

Kdybyste měla charakterizovat sama sebe, co byste na sobě vyzdvihla a v čem byste se naopak trochu pomluvila?
Myslím si, že jsem hodně ambiciózní člověk a díky této vlastnosti se dostávám hodně daleko, dále svědomitost, přátelská povaha, pracovitost a energetická povaha. Naopak jsem hodně tvrdohlavá, občas nedochvilná,důvěřivá a někdy na tuto vlastnost doplácím.

Jaké máte koníčky?
Především sport a to tenis, aerobik, tanec, jízda na koni, lyžování... dále cestování, fotografování a pečení dobrot :)

Jaký je váš vztah k internetu?
Na internetu jsem téměř denně. Využívám ho nejen k zábavě, ale i k práci a ke studiu.

Denisa Biskupová

 • Míry: 87-62-88
 • Věk: 19 let
 • Datum narození: 18. 10. 1991
 • Vystudovala ve Vsetíně soukromou střední podnikatelskou školu KOSTKA - cestovní ruch.
 • Hlásím se na fakultu tělesné kultury v Olomouci - obor Ochrana obyvatelstva a rekreologie
 • Rodinný stav: svobodná, bydlím s maminkou a starším bratrem

denisa biskupova

Proč jste se přihlásila do soutěže iMiss?
Do soutěže jsem se přihlásila, protože jsem velmi soutěživý typ. Ráda zkouším nové věci, poznávám nové lidi, mám ráda zábavu a společnost a hlavně je tato soutěž pro mě další nová zkušenost do života.

Jaký byl váš první pocit, když jste se dozvěděla, že jdete do finále?
Byla jsem hrozně ráda a šťastná, že jsem zase k titulu iMiss o krůček blíž a taky blíže k mému snu, který bych si strašně moc chtěla splnit.

Co vaše nejbližší okolí? Jak bere tuto soutěž?
Všichni mi drží palce, podporují mě a přejí mi jen to nejlepší. Ať už se jedná o rodinu, kamarády, žáky a učitelé na základní škole, kterou jsem navštěvovala, tak i celá moje vesnička, ve které bydlím, a samotný náš pan starosta jsou moc rádi, že reprezentuji naši obec.

Jak byste se chtěla umístit?
Já jsem moc ráda, že jsem se dostala až do finále a můžu společně s ostatními dívkami bojovat o titul iMiss. Říkat, že bych nechtěla vyhrát je hloupost, protože každá z nás do této soutěže šla s tímto cílem. Chtěla bych tuto soutěž vyhrát, aby se mi splnit jeden z mých snů, a to spolupracovat s nějakou nadací, která pomáhá nemocným dětem, protože vím, že zdraví je to nejcennější a nejdůležitější, co v životě máme.

Kdybyste měla charakterizovat sama sebe, co byste na sobě vyzdvihla a v čem byste se naopak trochu pomluvila?
Snažím se být taková, jaká jsem a neměnit se jen kvůli něčemu co mi přinese užitek. Kdybych měla vypíchnout opravdu jen jednu věc, tak je to ochota pomáhat druhým, zajímat se o jejich problémy a řešit je nejlíp, jak je to jen možné. Každý den si snažím užívat naplno, věnuji se spoustě aktivitám a jiným činnostem a někdy mi nezbývá čas ani na kamarády a to je to, co mě na sobě mrzí.

Jaké máte koníčky?
Od malička jsem svými rodiči vedena ke sportu. 5 let jsem tančila street dance. 9 let se věnuji závodně aerobiku, poslední tři roky dělám trenérku malých dětí předškolního věku, věku školního i dospělých. Ráda hraji volejbal a basketbal a jezdím na kole.

Jaký je váš vztah k internetu?
Myslím si, že internet je v dnešní době nezbytnou součástí každého z nás. Umožňuje rychlou komunikaci s lidmi, poskytuje spoustu informací a nových událostí, které bychom bez něj nevěděli a nezjistili, i když existuje mnoho jiných sdělovacích prostředků. Proto mám k internetu velmi pozitivní vztah a využívám ho skoro 24 hodin denně.

iMiss

Jak bude probíhat letošní iMiss?

Slavnostní finále soutěže iMiss 2011

 • sobota 8. říjen 2011, Óčko Music Club Praha
 • devadesátiminutový moderovaný program

Soutěž iMiss pořádá a ochrannou známku vlastní produkční agentura NEXUS MULTIMEDIA s.r.o.

Představujeme finalistky iMiss 2011...

Reklama