Představujeme vám, milé čtenářky, deset finalistek soutěže iMiss 2011. Zvolte si vy svou iMiss magazínu ŽENA-IN.cz! V tomto článku najdete medailonky Nikoly Hrubé a Anny Avakjanové...

Magazín ŽENA-IN.cz byl jako jeden z největších internetových magazínů určených ženám u nás osloven organizátory soutěže iMiss s nabídkou spolupráce. Postupně vám představujeme deset finalistek, vy si z nich pak, milé čtenářky, budete moci zvolit iMiss 2011 magazínu ŽENA-IN.cz, která bude vyhlášena společně s novou královnou českého internetu při finálovém večeru 8. října 2011 v Óčko Music Clubu Praha.

Zamíchejte osudím! Kdo jiný než ženy na internetu by měl vybrat svou nejkrásnější dívku internetu!

Anna Avakjanová

 • Míry: 88–60–90
 • Věk: 21
 • Datum narození: 18. 11. 1989
 • Studuje Vysokou školu obchodní v Praze.
 • Rodinný stav: svobodná

Anna Avakjanova

Proč jste se přihlásila do soutěže iMiss?
Zatím byla pro mě úspěchem zdařená maturita a v současné době studium na vysoké škole. Chtěla bych však něčeho dosáhnout i v jiné oblasti života. A tou je právě i tato soutěž krásy.

Jaký byl váš první pocit, když jste se dozvěděla, že jdete do finále?
Měla jsem radost, a ta radost se znásobila ještě tím, že postoupila i moje kamarádka.

Co vaše nejbližší okolí, jak bere tuhle soutěž?
Lidé, kteří jsou mi blízcí, mě podporují a fandí mi.

Jak byste se chtěla umístit?
Asi každá dívka si přeje získat to nejvyšší ocenění, stejně tak i já. Ale i pokud se neumístím na některém z předních míst, nebudu z toho nešťastná. Život přece nabízí spoustu dalších možností.

Kdybyste měla charakterizovat sama sebe, co byste na sobě vyzdvihla a v čem byste se naopak trochu pomluvila?
Myslím si, že jsem kamarádská, hodná a cílevědomá. Jsem však tvrdohlavá a nedůvěřivá.

Jaké máte koníčky?
Zpěv, tanec, cestování, in-line bruslení, cyklistika, potápění, hra na klavír a na kytaru.

Jaký je váš vztah k internetu?
Velmi kladný. Téměř každý den sleduji zprávy na zpravodajském serveru a též studium vysoké školy si bez požití internetu nedovedu představit. Ve volném čase ráda navštívím facebook.

Nikola Hrubá

 • Míry: 89–61–89
 • Věk: 19
 • Datum narození: 27. 12. 1991
 • Studentka
 • Rodinný stav: Bydlím u rodičů.

Nikola Hrubá

Proč jste se přihlásila do soutěže iMiss?
Ráda zkouším nové věci, poznávám nové lidi a říkám si, že v životě se má vyzkoušet všechno. Zúčastnit se podobné soutěže byl vždy můj sen a jak říká mé motto: Nesni svůj život, žij si svůj sen. :-)

Jaký byl váš první pocit, když jste se dozvěděla, že jdete do finále?
Vzhledem k tomu, že jsem vůbec nepočítala s tím, že postoupím, tak jsem z toho ze začátku byla strašně zaskočená, pak ale už jen šťastná a užívala jsem si to. :-)

Co vaše nejbližší okolí, jak bere tuhle soutěž?
Rodina a přítel mě v tom moc podporují a mé opravdové kamarádky mi to přejí a prožívají to samozřejmě se mnou. Ostatní lidi neřeším, ať si na to každý vytvoří názor, jaký chce, mě zajímají jen lidi, které mám ráda.

Jak byste se chtěla umístit?
Pro mě už je obrovský úspěch jen to, že jsem ve finále, a jak se říka není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. Kdybych ale měla to štěstí a vyhrála bych, jak říkám, splnil by se mi jeden z mých snů, což by mi dalo velkou sílu do života.

Kdybyste měla charakterizovat sama sebe, co byste na sobě vyzdvihla a v čem byste se naopak trochu pomluvila?
Nerada hodnotím sama sebe, ale když už, tak asi že jsem společenská, zábavná, ráda pomáhám druhým lidem. Určitě pak cílevědomá, hlavně když mi jde o něco pro mě důležitého, a empatická. A v čem bych se pomluvila? :)Tak určitě jsem netrpělivá, tvrdohlavá, lítostivá, a i když nevím, jestli je to vyloženě špatná vlastnost, tak jsem velký snílek, což mi často hodně škodí, hlavně když si něco vysním, a pak se mi to nesplní.

Jaké máte koníčky?
Od malička mě to hodně táhne k tanci, měla jsem dokonce kroužek, kde jsem trénovala malé holčičky. Dál je to určitě sport, a to hlavně in-line, plavání, bigfoot (malé lyže) a fitness. Pak samozřejmě miluji zábavu, myslím si, že jsem hodně společenská, takže párty a večírky, to je moje. Nejdůležitější jsou však mé kamarádky, bez kterých si svůj život nedokážu představit. :-)

Jaký je váš vztah k internetu?
Dá se říci, že kladný. Nejsem však žádný maniak, abych u počítače seděla v kuse, na to nemám čas. Potřebuji ho v podstatě k získání nových věcí hlavně do školy, k pouštění hudby a občas ke komunikaci s přáteli. :-)

iMiss

Jak bude probíhat letošní iMiss?

Slavnostní finále soutěže iMiss 2011

 • sobota 8. říjen 2011, Óčko Music Club Praha
 • devadesátiminutový moderovaný program

Soutěž iMiss pořádá a ochrannou známku vlastní produkční agentura NEXUS MULTIMEDIA s.r.o.

Představujeme finalistky iMiss 2011...

Reklama