Ladné křivky odhalilo dvanáct finalistek České Miss 2009 na přehlídce plavek a šatů před velkým finále, které proběhne 28. února. Show moderovala odstupující Miss Eliška Bučková (19) a konala se pod dohledem prezidentky soutěže Michaely Maláčové (36). Ta stála opodál, aby měla přehled, a něžně si hladila rostoucí bříško.

Ivě Lutovské nedorazily šaty

Eliška Bučková představila každou z finalistek a návrháře, jenž se postaral o extravagantní model. Modely byly navržené a ušité každé finalistce na míru, aby nejlépe vyjadřovaly její osobnost. Když se ale úřadující Miss dostala k dívce číslo 7 Ivetě Lutovské, ohlásila, že z technických důvodů nemůže být model předveden.

„Moje šaty bohužel nedorazily. Kurýr, který je měl přivézt, zatím zkrátka nepřijel,“ vysvětlila finalistka Lutovská. Vyvrátila tak spekulace, že by jí šaty neseděly, musely se dodatečně upravovat, a proto je nepředvedla.

Krásky pózovaly v plavkách

 

Kromě extravagantních šatů se dvanáct nejkrásnějších Češek ukázalo v plavkách se zvířecími motivy. Představily také šaty, ve kterých se při sobotním finále představí na pódiu a které všechny vzešly z dílny návrhářky Jarky Sedláčkové.

Prezidentka soutěže a nastávající maminka Michaela Maláčová dohlížela na to, aby představení letošních plavek a šatů určených na finále proběhlo v pořádku.

Československá Miss z roku 1991 Korzu prozradila, jak zvládá stres posledních dnů před velkým finále.
„Stres jsem se naučila zvládat tak, že se vědomě zklidním, vydýchávám se a večer si udělám nějaký dobrý čaj. Zvláště letos je to náročné, protože budeme jediná soutěž krásy, která poběží na obrazovkách televize Nova. Ale musím být v pohodě především kvůli miminku,“ svěřila se Maláčová, která očekává narození už třetího potomka. Podle všeho to zatím vypadá, že se jí narodí chlapeček.

Reklama