Vlastimil Horváth,  Michal Hudček, Míša Nosková, Gabriela AlDhaba, Ali Amiri, Monika Šramlová, Klára Zaňková, Petr Bende, Filip Jankovič, Janika Kolářová, Kristýna Peterková,  Michael Foret ..... Dvanáct finalistů, kteří měli talent (nebo štěstí?), díky němuž se dostali až před – zatím zavřenou - bránu hvězdného nebe.

 

Za sebe mohu říci, že mě „SuperStar dvě“ nějak obzvlášť nebere.... Loni jsem sledovala každý díl jak ostříž a i sem tam nějakou tu sms odeslala. A letos? Kdyby SuperStar zrušili, ani slzičku bych neuronila. Ale berte to prosím tak, že je to jen čistě můj osobní názor – tedy názor obyčejné divačky, kterou zkrátka pokračování „něčeho tak úspěšného“ nenadchlo natolik, aby z toho nespala.

 

Ale přesto se budu snažit být objektivní ve svém soukromém hodnocení včerejší SuperStar.

 

První, co mne po zhlédnutí SuperStar napadlo, byla otázka: Kam zmizela Vlaďce jiskra? Že by odešla společně s moderátorem ze SuperStar č.1?  Nevím, nevím, ale ani po zhlédnutí dnešního dílu jsem nenabyla pocitu, že by Vlaďka s Petrem tvořili perfektní a hlavně poutavý tým....

Připomínají mi trošičku omáčku, kterou kuchař zapomněl osolit.

 

Soutěžící bojovali
Ano, ano, bojovali zuby nehty o postup, o každý hlas diváka, o lichotivé slůvko poroty.

Míša Nosková si s radostí vyslechla, že je hvězdou jevišť, Ali se i tentokrát plácal mezi zpívajícím lékařem a orientálním princem a Filip Jankovič dokázal, že zpěv nezpěv, prostě umí lidi pobavit....

Chvalozpěvy od porotců si i tentokrát vyslechla Gabriela AlDhaba.

 

Ale nebyla by to naše porota, aby sem tam nepadla na hlavu i nějaká ta kritika.

Moniku Šramlovou nazvala porota „pohybovým antitalentem“ (což musím souhlasit) a sympaťák Michael Foret, který získal Divokou kartu poroty, si písní ze Snowborďáků  vyslechl cosi o velkém soustu, kterým se udusil.

 

A asi aby vše nebylo jen černé nebo bílé, tak Janika Kolářová byla sice Gábinou Osvaldovou titulována na „pěknou babu“, nicméně se jí na hlavu snesla kritika ohledně intonace, frázování a rytmu.

Inu, každý den nemůže být posvícení.

 

Bojovaly, bojovaly... dobojovaly

Pravidla soutěže jsou však nezvratná. I když se finalisté snažili sebevíc, pro dvě - ze dvanácti vyvolených - soutěž skončila.

Konkrétně pro  Janiku Kolářovou a Moniku Šramlovou.

Zbylým 10 finalistům se dveře do světa showbyznysu pomalu začínají otevírat. Uvidíme, kdo těmi dveřmi nakonec skutečně projde a komu se zavřou těsně před nosem.

HLASUJTE o SuperStar ZDE

Reklama