Čeští finalisté soutěže Muž roku strávili nabitý víkend v Hotelu Rajská zahrada v Novém Městě nad Metují. Co tam dělali? Posilovali, cvičili, učili se mluvit, ale také se bavili a flirtovali.

fin1

První den za dvanáctkou finalistů dorazil Daniel Hůlka, který tentokrát místo zpěvu předvedl odvážné skoky přes oheň, na němž si finalisté společně s Míšou Noskovou a Evou Decastelo opékali buřty.

celeb

„To už jsem dlouho nedělal, snad neuhořím,“ smál se Dan, který mimo jiné prozradil, že od té doby, co se snaží cvičit, nepije tvrdý alkohol a pouze občas si dá skleničku vína, se cítí skvěle. Dan se navíc chystá znovu začít zpívat a možná i randit: „Jsem nyní připraven na novou lásku, nikam nespěchám, až přijde, tak přijde. A když bude později nějaký potomek, budu jedině rád,“ uvedl.

bazen

Eva Decastelo nechala děti doma manželovi a do Nového Města si přijela odpočinout se svou maminkou.  S odpočinkem to Eva vzala opravdu vážně, protože hned první den odešla spát už v deset hodit večer.

fin2

Míša Nosková s Eliškou Ochmanovou spolu nejen přijely, ale také společně zazpívaly píseň Čučorietka. Sexy puntíkaté šatičky, které měly holky na sobě, pak ocenili především finalisté Muže roku, kteří na píseň zatančili.

misa

Žádný z pánů však úspěch neslavil a není se čemu divit, neboť Míša na muže podle svých vlastních slov minimálně dočasně zanevřela, a na důkaz toho předvedla s Eliškou líbací scénu.

kurz

Finalisté Muže roku však nejen tančili, ale také např. absolvovali kurz řečnictví s panem Janem Přeučilem. Ten dorazil s Evičkou Hruškovou (se kterou navíc popíjel víno z Alegorie) a přítomné pány, ale i dámy upozornil na to, že řečnictví je velmi důležité, protože vypovídá o člověku.

miss

Česká Miss Earth 2014  Nikola Buranská prozradila, že svého favorita soutěže už má. Je možné, že si ho vybrala, když společně s Českou Miss 2014 Gabrielou Frankovou s finalisty dováděly ve vířivce. Gabriela ještě rozhodnuta není a říká: „Mám vytipované kluky, ale uvidíme, co nám ještě předvedou.“

plaky1

Večerní módní přehlídku zahájila zpěvem Markéta Konvičková. Místo chlapa si pořídila malé štěňátko a je nadšená: „Je to mazlíček, je s tím teda dost starostí, ale mám prázdniny, tak to zvládám.“

marketa

Během slavnostního večera kluci předvedli spodní prádlo, plavky 69SLAM, obleky LORAM a volnočasové oblečení CarlTorsberg.

obleky

V Novém Městě nad Metují to zkrátka o víkendu žilo, a už za necelý měsíc to bude žít i v Náchodě. 22. srpna se zde totiž rozhodne o vítězi celé soutěže.

Magazín žena-in bude u toho! Zanedlouho vás také čeka anketa - hlasování o Muže roku magazínu Žena-in. Kterého z finalistů vyberete? Je to na vás! Sledujte medailonky jednotlivých finalistů. Poslední vyšel zde: Matěj Quitt.

Zdroj: tisková zpráva

Reklama