Tak jako každý rok, i letos je žena-in mediálním partnerem prestižní soutěže pro mladé muže, Muž roku. A stejně jako loni, i letos vám postupně představíme 12 finalistů v medailoncích, které jsme pro vás ve spolupráci s nimi připravili. Který z nich vám bude nejvíc sympatický? Dnes vám představujeme šestého z nich, Tomáše Dumbrovského.

tomas

Tomáš se narodil ve znamení Panny. Co o mužích Pannách říká horoskop?

Muži narození ve znamení Panny nepatří k velkým svůdcům a milovníkům. Své city dokonale chrání a ovládají a to často působí chladně. Jsou příliš realističtí než aby se nechali ovládnout náhodnou vášní. Partnerku si pečlivě vybírají. Pokud žena vyhoví jejich náročným požadavkům, pak získá obětavého partnera, který bude vždy připraven pomoci a bude loajální. Navíc o sebe bude vždy dbát a dlouho si udrží svůj přitažlivý vzhled. Žena si však bude muset zvyknout na jeho absolutní oddanost práci, nechuť jezdit na dovolené, spořivost, pořádkumilovnost a občasnou kousavou kritiku.

7 otázek pro Tomáše z magazínu Žena-in.cz:

tomasJméno: Tomáš Dumbrovský

Věk: 23

Povolání: Student, Právnická fakulta UPOL

Bydliště: Brno

Čím vás (kromě fyzické krásy) okouzlí žena?
Když z ní vyzařuje sex appeal, a když si s ní dokážu dlouho o všem povídat. A nejdůležitější je pro mě u ženy to, abych se s ní cítil krásně.

Co (jaká vlastnost nebo jaký atribut) podle vás dělá muže mužem?
Schopnost dodržet slovo a myslím, že každý muž by měl být gentleman. :)

Cestujete rád? Které země byste chtěl navštívit a proč?
Cestuji moc rád. Baví mě poznávat nové země, novou kulturu a zjišťovat, jak lidé v různých místech světa žijí. Rád bych se podíval do Paříže a do Rio De Janeira. :) Paříž je jedno z nejkrásnějších míst světa a do Ria, abych se podíval na sochu Krista, a také bych chtěl vidět tradiční karneval.

Představte si situaci: Přítelkyně vašeho nejlepšího kamaráda se vás snaží sbalit, a vám také není lhostejná. Co uděláte?
Kdyby to byl můj nejlepší kamarád, tak bych se s ním snažil domluvit a zeptal bych se ho, jestli ji opravdu miluje. Podle jeho odpovědi bych tu ženu odmítl, nebo taky ne.

Jaký je váš názor na instituci manželství? Je to přežitek z dob minulých, nebo má stále smysl i v dnešní době?
Můj názor je velice kladný, protože si myslím, že manželství k životu patří, a když někoho opravdu milujete a chcete s ním strávit zbytek života, tak manželství je toho důkazem. I když je pravda, že dnes manželství moc dlouho nevydrží a lidé se často rozvádějí.

Co bylo (nebo kdo byl) pro vás impulsem, abyste se přihlásil do soutěže Muž roku 2013?
Určitě to byla moje modelingová agentura, která mi o soutěži řekla, a pak me zkusila přihlásit. Protože jsem se dostal do finále, tak jsem jim za to velice vděčný.

A závěrečná: Pokud byste měl možnost zeptat se Děda Vševěda na jakoukoli otázku, na co byste se zeptal?
Zeptat bych se, jestli budu mít v životě to velké štěstí a potkám tu pravou, se kterou pak strávím zbytek života a budeme spolu šťastní. :)

tomas3


Jak se vám Tomáš líbí, milé čtenářky? Příště se můžete těšit na dalšího finalistu, Jakuba Kadedru.

Více o soutěži Muž roku najdete na webových stránkách www.muzroku.cz.

Magazín Žena-in je mediálním partnerem projektu.

Už jsme vás seznámili s:

Reklama