Tak jako každý rok, i letos je žena-in mediálním partnerem prestižní soutěže pro mladé muže, Muž roku. A stejně jako loni, i letos vám postupně představíme 12 finalistů v medailoncích, které jsme pro vás ve spolupráci s nimi připravili. Který z nich vám bude nejvíc sympatický? Dnes vám představujeme čtvrtého z nich, Petra Hidvéghyho.

petr1

Petr se narodil ve znamení Kozoroha. Co o mužích Kozorozích říká horoskop?

Muž Kozoroh

Pro muže narozené v tomto znamení je kariéra velmi podstatná. Proto si budou hledat takovou životní partnerku, která jim v kariérním postupu bude pomáhat. Kozorozi jsou vybíraví a dají přednost „výhodné partii“ před romantickou a vášnivou láskou. Kozorohům vyhovuje tradiční rozdělení rolí ve vztahu, proto chtějí zaujímat pozici silnějšího partnera a budou hledat ženu, která se jim přizpůsobí.  Žena, která se do Kozoroha zamiluje, by měla vědět, že mu bude dělat potíže projevovat city a náklonnost, je nemožné ho změnit a zábavy si s ním také moc neužije. Zato v něm nalezne manžela, který ji bude ochraňovat, bude věrný a zajistí jí materiální zabezpečení.

Zdroj: horoskopy-online.cz

7 otázek pro Petra z magazínu Žena-in.cz:

petr2Jméno:  Petr Hidvéghy

Věk: 20 let

Povolání: student

Bydliště: Hradec Králové

Čím vás (kromě fyzické krásy) okouzlí žena?
Mám rád ženy samozřejmě krásné, ale když hledám partnerku, musí být usměvavá, nesmí být namyšlená, musí mít smysl pro humor, dokázat si udělat i srandu sama ze sebe, musí být pro mě i tak trochu kamarádka, ale i rovnocenná partnerka. Mám rád přirozenost, a ne umělost. Cílevědomost, vůli, pokoru, vstřícnost a alespoň malého sportovního ducha, mám rád holky, co se rády najedí, ale i co dokáží žít zdravě.

Co (jaká vlastnost nebo jaký atribut) podle vás dělá muže mužem?
Musí být charismatický, vyzývavý, dobře vystupující, být gentleman.

Cestujete rád? Které země byste chtěl navštívit a proč?
Chtěl bych navštívit asijské země a procestovat USA, to jsem jediné země, kde jsem nebyl a co mě od mala hrozně láká.

Představte si situaci: Přítelkyně vašeho nejlepšího kamaráda se vás snaží sbalit, a vám také není lhostejná. Co uděláte?
Má smůlu, je kamarádova, a to je pro mě tabu, kamarád je pro mě víc než ona, a tohle je pro mě hlavně nesmyslné.

Jaký je váš názor na instituci manželství? Je to přežitek z dob minulých, nebo má stále smysl i v dnešní době?
Svatba je krásná věc, když se na to podíváte vizuálně, přežitek to je, ale je to něco, co i já chci jednou absolvovat, je to takové stvrzení lásky, ale zároveň i poslední krok mezi dvěma lidmi. Dnes je to pro někoho jen papír, ale někdy je ten papír velmi důležitý. Já to mám rád a líbí se mi to, ale za jak dlouho to nastane u mě, je v nedohlednu.

Co bylo (nebo kdo byl) pro vás impulsem, abyste se přihlásil do soutěže Muž roku 2013?
Bylo to hlavně z rodinných kruhů, šili do mě, že nevyužiji, co mám, že to neumím prodat, ale v průběhu soutěže, kdy mi řekli, že jsem ve finále, mě to nastartovalo, protože jak nás zveřejnili, všichni si mě dobírali, že už to dál nedotáhnu, takže o to víc jsem se pustil do formování postavy. Samozřejmě to není jen o tom, ale je to i pro můj osobní pocit, že jsem pro to udělal maximum.

A závěrečná: Pokud byste měl možnost zeptat se Děda Vševěda na jakoukoli otázku, na co byste se zeptal?
Zeptal bych se, jestli mi budou ještě posílány nějaké dotazníky. :D :D

petr3


Jak se vám Petr líbí, milé čtenářky? Příště se můžete těšit na dalšího finalistu, Lukáše Dostála.

Více o soutěži Muž roku najdete na webových stránkách www.muzroku.cz.

Magazín Žena-in je mediálním partnerem projektu.

Už jsme vás seznámili s:

Reklama