Tak jako každý rok, i letos je žena-in mediálním partnerem prestižní soutěže pro mladé muže, Muž roku. A stejně jako loni, i letos vám postupně představíme 12 finalistů v medailoncích, které jsme pro vás ve spolupráci s nimi připravili. Který z nich vám bude nejvíc sympatický? Dnes vám představujeme osmého z nich, Michala Hamáka.

hamak

Michal se narodil ve znamení Střelce. Co o mužích Střelcích říká horoskop?

Chcete-li si získat muže Střelce na svou stranu, musíte mu umět zalichotit. Střelec se bez dlouhého rozmýšlení vrhá do milostných dobrodružství. Má rád různorodost, a proto mu bude trvat nějakou dobu, než se naučí vydržet déle v partnerském vztahu či dokonce vstoupí do manželství. Partnerka, která si Střelce vybere, by měla být hodně tolerantní a neměla by si myslet, že konflikty vyřeší hádky, žárlivé a emocemi nabité scény či podezíravost. Takové chování Střelce nasměruje k jiné ženě. Rád flirtuje a náklonnost žen mu lichotí. Žena, která si chce Střelce udržet, by měla být skvělou milenkou i kamarádkou a podporovat jeho sny, ačkoli mnohdy nereálné, a neměla by chtít měnit jeho občas dětinské chování. Potom v něm získá zábavného partnera, se kterým se nikdy nebude nudit a který jí připraví vzrušující cestu životem.

7 otázek pro Michala z magazínu Žena-in.cz:

hamak2Jméno: Michal Hamák

Věk: 26

Povolání: Ochrana osob, fitness trenér

Bydliště: narozen Karlovy Vary, aktuálně Brno

Čím vás (kromě fyzické krásy) okouzlí žena?
Vlastní názor, inteligence, pečlivost, umění vařit dobré jídlo.

Co (jaká vlastnost nebo jaký atribut) podle vás dělá muže mužem?
Ochrana ženy, podpora v těžkých životních situacích, otec rodiny.

Cestujete rád? Které země byste chtěl navštívit a proč?
Ano, rád cestuju. Osobně bych rád zajel do USA – abych poznal život pravého Američana :D, Japonsko – abych poznal jejich historii a kulturu, která mě fascinuje, a poslední místo asi Dubai – město budoucnosti, ve kterém je nejvíce těch nejmodernějších staveb světa.

Představte si situaci: Přítelkyně vašeho nejlepšího kamaráda se vás snaží sbalit, a vám také není lhostejná. Co uděláte?
Nejsem člověk, který by tohle udělal kamarádovi... Takže bych mu řekl, aby si to s partnerkou vyříkal a ujasnil, jestli má význam s ní pokračovat dál. Zažil jsem tohle z vlastní zkušenosti, takže svůj postoj k tomu tématu už znám. :)

Jaký je váš názor na instituci manželství? Je to přežitek z dob minulých, nebo má stále smysl i v dnešní době? 
Osobně mi to nepřijde důležité, aby muž musel mít potvrzení, že partnerka je jeho, když jsou spolu šťastní . Ale jelikož se lidi pořád berou a přijde jim to dost podstatné, asi to pořád nějaký smysl má, ale já osobně ho nechápu... :D

Co bylo (nebo kdo byl) pro vás impulsem, abyste se přihlásil do soutěže Muž roku 2014?
Pokus zjistit, jestli za něco stojim... to byl impuls… tudíž já sem byl impulsem.

A závěrečná: Pokud byste měl možnost zeptat se Děda Vševěda na jakoukoli otázku, na co byste se zeptal?
Smysl života?

hamak3


Jak se vám Michal líbí, milé čtenářky? Příště se můžete těšit na dalšího finalistu, Matěje Qitta.

Více o soutěži Muž roku najdete na webových stránkách www.muzroku.cz.

Magazín Žena-in je mediálním partnerem projektu.

Už jsme vás seznámili s:

Reklama