Tak jako každý rok, i letos je žena-in mediálním partnerem prestižní soutěže pro mladé muže, Muž roku. A stejně jako loni, i letos vám postupně představíme 12 finalistů v medailoncích, které jsme pro vás ve spolupráci s nimi připravili. Který z nich vám bude nejvíc sympatický? Dnes vám představujeme devátého z nich, Matěje Quitta.

matej

Matěj se narodil ve znamení Berana. Co o mužích Beranech říká horoskop?

Muž Beran

Muž narozený ve znamení Berana je ztělesněním mužnosti a jsou mu vlastní rytířské způsoby. Má představu o své roli ve vztahu a rozhodně se mu nezamlouvá partnerská rovnocennost. O životě má vznešené představy a dokáže být velkorysý i něžný. Svou partnerku si bude patrně velmi idealizovat, ale pro ní nebude vůbec jednoduché jeho představu dokonalosti naplnit a trvale udržet. Protože je soutěživý a rád ženy dobývá, budou ho přitahovat ty nesnadno dosažitelné. Hledá takovou ženu, která mu bude v mnoha ohledech podřízená a bude i snadno formovatelná. Na druhé straně mu přílišná poddajnost může vadit. Ideální partnerka by se neměla nechat zcela ovládnout a měla by si udržet své zájmy, aktivity a názory. Měla by mu však vždy umožnit, aby měl navrch. Pro naplnění své představy o pohádkově romantické lásce by si měl muž Beran najít partnerku, která mu bude věnovat dostatečnou pozornost, bude mu věrná, nebude mít potřebu flirtovat a vyvolávat žárlivost, bude mít v něj a jeho schopnosti neochvějnou víru a bude ochotna za něj dělat a zařizovat nudné záležitosti. Protože je muž Beran odvážný a stále vyhledává nové výzvy a dobrodružství, jeho partnerka se s ním rozhodně nebude nudit. Měla by však vědět, že spokojenost a jednotvárnost ho ubíjejí. Pokud bude jeho vztah až příliš klidný, zřejmě sem tam vyvolá hádku a krizi, aby došlo k nějakým změnám. Podobně se budete chovat v sexu. Je vášnivý, ale jeho tělesná touha zřejmě ochabne, jakmile se dostaví rutina.

7 otázek pro Matěje z magazínu Žena-in.cz

matej2Jméno: Matěj Quitt

Věk: 24

Povolání: Dálkový student VŠB  a současně nezaměstnaný.

Bydliště: Brušperk

Čím vás (kromě fyzické krásy) okouzlí žena?
Mně osobně se libí milé a skromné ženy, zároveň však temperamentní.

Co (jaká vlastnost nebo jaký atribut) podle vás dělá muže mužem?
Muž by měl být podle mě rozhodný a dominantní. Vůdčí typ. Měl by zabezpečit rodinu.  

Cestujete rád? Které země byste chtěl navštívit a proč?
Cestuji moc rád. Chtěl bych navštívit snad všechny exotické země. Hlavně se ale chci podívat do Ameriky a celou ji procestovat.

Představte si situaci: Přítelkyně vašeho nejlepšího kamaráda se vás snaží sbalit, a vám také není lhostejná. Co uděláte?
Určitě bych šel za kamarádem a všechno bych mu to vysvětlil, jak to ve skutečnosti je. Myslím si, že jsem upřímný a nemám rád přetvářku, takže bych šel s pravdou ven. Každá situace má nějaké východisko.

Jaký je váš názor na instituci manželství? Je to přežitek z dob minulých, nebo má stále smysl i v dnešní době?
Nemyslím si, že manželství je přežitek, aspoň pro mne ne. Já osobně bych nechtěl žít jen tak na hromádce. Já potřebuji pevný vztah, a to manželství je.

Co bylo (nebo kdo byl) pro vás impulsem, abyste se přihlásil do soutěže Muž roku 2013?
Impuls jsem neměl žádný, o soutěži jsem se náhodou dozvěděl a chtěl jsem to prostě zkusit.

A závěrečná: Pokud byste měl možnost zeptat se Děda Vševěda na jakoukoli otázku, na co byste se zeptal?
Nevím, asi bych se zeptal, co bylo dřív, jestli slepice, nebo vejce.  :D :D

matej3


Jak se vám Matěj líbí, milé čtenářky? Příště se můžete těšít na dalšího finalistu, Petra Zapletala.

Více o soutěži Muž roku najdete na webových stránkách www.muzroku.cz.

Magazín Žena-in je mediálním partnerem projektu.

Už jsme vás seznámili s:

Reklama