Jako druhý se vám v letošní volbě Muže roku předství sympaťák Antonín Beránek. Stejně jako loni v rámci soutěže probíhá i volba Muže roku 2013 magazínu ŽENA-IN.cz. Získá si vaše hlasy tento třiadvacetiletý student z Brna?

  • beranekJméno: Antonín Beránek
  • Povolání: Student
  • Věk: 23
  • Bydliště: Brno

Čím vás (kromě fyzické krásy) okouzlí žena?
Když si dokáže udělat legraci sama ze sebe.

Souhlasíte se rčením, že láska prochází žaludkem? Pokud byste pozval ženu k sobě domů na večeři, co byste jí uvařil?
Ve svém věku na to nevěřím. Pokud bych pozval ženu domů na večeři, uvařil bych jí něco, co má ráda. To znamená, že bych se jí na to nenápadně zeptal, a pokud bych s ní byl již déle, předpokládám, že bych to měl vědět.

branekJako finalista MR2013 se budete podílet i na charitativní činnosti, pomoc potřebným je ale běžnou součástí života nás všech. Kdo podle vás potřebuje vaši pomoc nejvíce a komu byste v budoucnu rád pomáhal?
Nejvíce bych pomáhal těm, kteří si nemohou pomoci sami. V mém případě by se jednalo především o nemocné děti. Také si myslím, že by se nemělo zapomínat na opuštěná zvířata.

Co bylo (nebo kdo byl) pro vás impulsem, abyste se přihlásil do soutěže Muž roku 2013?
Mám rád hezké věci, zajímavé lidi, mám rád styl a módu. Impulzem bylo poznat nové lidi a uplatnit se v modelingu.

Jakou nejlepší a jakou nejhorší radu do života jste kdy dostal a od koho byly?
Rad jsem v životě dostal spousty, ale ty nejlepší většinou byly od mámy a těmi se i řídím. Špatných rad bylo také nespočet, ale důležité je, že je jedním uchem pustím dovnitř a druhým hned ven. :)

A závěrečná: Jak si představujete svůj život za pět a patnáct let? (Kde se vidíte…)
Hodně lidí si určitě přeje šťastnou, zdravou rodinu, dobrou práci, dům a dvě děti. Já to vidím stejně a doufám, že se mi to vyplní.

beranek

Jak se vám, milé čtenářky, Tonda líbí?

Vybíráme Muže roku 2013 magazínu ŽENA-IN.cz!

Takto vám postupně představíme všech 12 finalistů soutěže Muž roku 2013. Následně uveřejníme anketu a vy pak, milé čtenářky, budete mít asi 14 dní na to, zvolit si z finalistů Muže roku 2013 magazínu ŽENA-IN.cz.

Slavnostní galavečer, na kterém bude vyhlášen i Muž roku 2013 magazínu ŽENA-IN.cz, proběhne opět v Městském divadle v Náchodě.

Kam dál?

Reklama