Fitness trenér Jakub Němeček je vyučený kuchař/číšník, proto věří v to, že láska prochází žaludkem. Seznamte se s dalším Jakubem jako s finalistou volby Muže roku 2013.

  • nemecekJméno: Jakub Němeček
  • Povolání: Fitness trenér
  • Věk: 23
  • Bydliště: Louny

Čím vás (kromě fyzické krásy) okouzlí žena?
To nejde přesně popsat, musí mít takovou tu jiskru, určitě každý ví, o čem mluvím.

Souhlasíte se rčením, že láska prochází žaludkem? Pokud byste pozval ženu k sobě domů na večeři, co byste jí uvařil?
To určitě souhlasím. Víte, já vařit umím, jelikož jsem vystudoval obor kuchař/číšník, ale přece jen se pak člověk bojí, že něco pokazí a udělá špatný dojem, takže asi nějakou osvědčenou klasiku, třeba italskou kuchyni, tam není co pokazit a chutná to skvěle.

Jako finalista MR2013 se budete podílet i na charitativní činnosti, pomoc potřebným je ale běžnou součástí života nás všech. Kdo podle vás potřebuje vaši pomoc nejvíce a komu byste v budoucnu rád pomáhal?
Ano, je fajn, že je tato soutěž takhle postavená. Za mě asi děti z dětských domovů, to je problematika které, má smysl se věnovat.

nemecekCo bylo (nebo kdo byl) pro vás impulsem, abyste se přihlásil do soutěže Muž roku 2013?
O nějakém konkrétním impulzu to asi nebylo. Chci získávat zkušenosti, poznávat nové lidi a dostat se k nějakým příležitostem, a tato soutěž to vše umožňuje.

Jakou nejlepší a jakou nejhorší radu do života jste kdy dostal a od koho byly?
Tak většinou tyhle rady já osobně vnímám třeba z hudby nebo filmů. Rada nikdy nikomu nevěř na 100%, ani nevím, odkud přišla, ale hodně mi pomáhá, lidi dokážou být zlí. A nejhorší rada? Těch asi bylo hodně, to se člověk spálí, poučí, a je zase o něco chytřejší. Vše má svůj smysl.

A závěrečná: Jak si představujete svůj život za pět a patnáct let? (Kde se vidíte…)
To je hodně vzdálená budoucnost, takhle já to nemám. Snažím se život prožívat a svou budoucnost tvořím díky rozhodnutím, které dělám za pochodu.

nemecek

Jak se vám, milé čtenářky, Kuba líbí?

Vybíráme Muže roku 2013 magazínu ŽENA-IN.cz!

Takto vám postupně představíme všech 12 finalistů soutěže Muž roku 2013. Následně uveřejníme anketu a vy pak, milé čtenářky, budete mít asi 14 dní na to, zvolit si z finalistů Muže roku 2013 magazínu ŽENA-IN.cz.

Slavnostní galavečer, na kterém bude vyhlášen i Muž roku 2013 magazínu ŽENA-IN.cz, proběhne opět v Městském divadle v Náchodě 23. 8. 2013.

Kam dál? Finalisté muže roku 2013...

Reklama