Jakub Černý je dalším finalistou ve volbě Muže roku 2013. Do soutěže ho přihlásila kamarádka, která věřila, že se dostane do finále. A stalo se. Stane i na stupních vítězů?

  • JakubJméno: Jakub Černý
  • Povolání: Student a fotbalista
  • Věk: 22
  • Bydliště: Most

Čím vás (kromě fyzické krásy) okouzlí žena?
Inteligencí a kladným vztahem ke sportu.

Souhlasíte se rčením, že láska prochází žaludkem? Pokud byste pozval ženu k sobě domů na večeři, co byste jí uvařil?
Asi nesouhlasím, neznamená, že kdo umí vařit, musí být tím pravým partnerem. Já moc dobrý kuchař nejsem, co umím výborně je sýrová omáčka s kuřecím masem a těstovinami, tak nevím, jestli by to ženu okouzlilo.

Jako finalista MR2013 se budete podílet i na charitativní činnosti, pomoc potřebným je ale běžnou součástí života nás všech. Kdo podle vás potřebuje vaši pomoc nejvíce a komu byste v budoucnu rád pomáhal?
Pomoc by se měla poskytovat každému, který to potřebuje. V poslední době mě zaujal charitativní projekt Dobrý Anděl, tak bych se také moc rád podílel na této akci.

jakubCo bylo (nebo kdo byl) pro vás impulsem, abyste se přihlásil do soutěže Muž roku 2013?
Do soutěže mě přihlásila kamarádka, která věřila, že bych se mohl dostat do finále, a opravdu v něm jsem.

Jakou nejlepší a jakou nejhorší radu do života jste kdy dostal a od koho byly?
Rad do života jsem dostal mnoho, ale vybrat tu nejlepší a nejhorší asi nedokážu. Z těch nejběžnějších od rodičů slýchám, ať se učím a nekašlu na to, a táta mi radí obvykle, co ve fotbale zlepšit, na co se zaměřit, což se lépe poslouchá než ta škola.

A závěrečná: Jak si představujete svůj život za pět a patnáct let? (Kde se vidíte…)
Chtěl bych hrát první nebo druhou ligu ve fotbale, mít vystudovanou vysokou školu, skvělou práci, věnovat se modelingu a bavit se životem.

Jakub

Jak se vám, milé čtenářky, Kuba líbí?

Vybíráme Muže roku 2013 magazínu ŽENA-IN.cz!

Takto vám postupně představíme všech 12 finalistů soutěže Muž roku 2013. Následně uveřejníme anketu a vy pak, milé čtenářky, budete mít asi 14 dní na to, zvolit si z finalistů Muže roku 2013 magazínu ŽENA-IN.cz.

Slavnostní galavečer, na kterém bude vyhlášen i Muž roku 2013 magazínu ŽENA-IN.cz, proběhne opět v Městském divadle v Náchodě 23. 8. 2013.

Kam dál? Finalisté muže roku 2013...

Reklama