Pokračuje volba Muže roku 2012. Postupně představujeme dvanáct finalistů a nahlížíme jim trochu víc do soukromí. S číslem osm se představuje finanční poradce Tomáš Řechtáček.

  • TomJméno: Tomáš Řechtáček
  • Povolání: Student a finanční poradce
  • Věk: 21
  • Bydliště: Liberec

Co očekáváte od účasti v soutěži Muž roku?
Pro mě je to další životní zkušenost, která je vždy k životu důležitá a člověka posune vždy o krok dál. Vím že se naučím něco nového a taky poznám nově lidi a další možnosti, které mi mohou i změnit život

Dovedete si představit, že byste měl za partnerku nějakou miss?
Tak to je sen asi každýho muže, ale dokázal bych si to představit. Vždy musí být každý sám sebou a pak jde všechno. V životě jsem měl vždy hezký holky a nebyly to zrovna miss a byl jsem spokojenej. Jde vždy jen o to, co a kdo komu vyhovuje. Každej ty nároky a požadavky má někde jinde.

Která z domácích či zahraničních celebrit podle vás splňuje spojení: dokonalá žena?
Jelikož z českých a zahraničních celebrit žádnou neznám, tak nemohu posoudit, jaká je ve skutečnosti. Nelze soudit někoho, jak vypadá v televizi a jakou má roli ve filmu. Až jich pár poznám, tak budu vědět.

Představte si, že máte vystoupit na travesti show. Koho byste předvedl a proč?
Nad tímhle jsem nikdy nepřemýšlel, ale asi když by na to došlo a musel bych, tak bych se převlíkl do něčeho legračního, aby bylo vidět, že je to sranda. Opravdu mě nenapadá, koho bych mohl napodobit.

Situace: Jste v restauraci s partnerku a zjistíte, že nemáte na útratu - jak to vyřešíte?
Takto nepříjemnou situaci bych řešil asi tak, že bych se domluvil slušně s číšníkem nebo majitelem restaurace, že mu ještě ten den donesu peníze, jelikož se to může stát každýmu. Vždy snad každej má doma nějakou tu korunu a hned bych to ten den zašel zaplatit s omluvou. A partnerce bych se omluvil za trapnou situaci ...

Jakou nejtrapnější situaci jste v životě zažil a jak jste z ní vybruslil?
O žádný nevim. Párkrát se třeba stalo to, co jsem nechtěl, ale vždy to chce zachovat chladnou hlavu a hned to nějak řešit.

Tři věci, které byste si vzal na pustý ostrov - co by to bylo?
Vzal bych si s sebou oheň, fotku své rodiny a mých nejbližších a pak satelitní mobil, abych se mohl dostat odtud pryč.

Jaký je váš vztah k internetu?
Kladný, jelikož se rád vždy podívám, co se kde děje a co je nového, abych byl v centru dění a taky se pobavil. A když něco nevím, tak na internetu to vždy najdu.

Tom

Jak se vám Tom líbí? A jak na vás zapůsobil svými odpověďmi? O tom můžete diskutovat pod tímto článkem...

Vybíráme Muže roku 2012 magazínu ŽENA-IN.cz!

Takto vám postupně představíme všech 12 finalistů soutěže Muž roku 2012. Následně uveřejníme anketu a vy pak, milé čtenářky, budete mít asi 14 dní na to, zvolit si z finalistů Muže roku 2012 magazínu ŽENA-IN.cz. Slavnostní galavečer, na kterém bude vyhlášen i Muž roku 2012 magazínu ŽENA-IN.cz proběhne v Městském divadle v Náchodě 24. srpna 2012.

Kam dál?

Reklama