Pokračuje volba Muže roku 2012. Postupně představujeme dvanáct finalistů a nahlížíme jim trochu víc do soukromí. S číslem čtyři na molo nastupuje třiadvacetiletý pivař a realista Erik Dobrovodský...

  • dobroJméno: Erik Dobrovodský
  • Povolání: Zubní technik
  • Věk: 23
  • Bydliště: Břeclav

Co očekáváte od účasti v soutěži Muž roku?
Jelikož jsem realista, tak nic velkolepého neočekávám. Ale pokud by se zadařilo, tak doufám, že to budou jen samé pozitivní věci.

Dovedete si představit, že byste měl za partnerku nějakou miss?
Pokud bychom si rozumněli, tak proč to nezkusit.

Která z domácích či zahraničních celebrit podle vás splňuje spojení: dokonalá žena?
Tereza Maxová.

Představte si, že máte vystoupit na travesti show. Koho byste předvedl a proč?
Asi Tinu Turner, ty její pohyby ji dokonale charakterizují, takže si myslím, že by to mohlo být i snadné. Jen rozhazuje nohama sem a tam. :D

Situace: Jste v restauraci s partnerku a zjistíte, že nemáte na útratu - jak to vyřešíte?
Žijeme ve 21.století , takže bych zavolal svým kamarádům a požádal je o pomoc.

Jakou nejtrapnější situaci jste v životě zažil a jak jste z ní vybruslil?
Když jsem byl na internátě v Praze, tak v jídelně jsme ke svačině dostávali takové malé másla, džemy, medy a tak různě. No a jednoho dne jsem nestíhal a naházel jsem si to všechno do zadních kapes, jak mám ve zvyku. Cesta do školy mi trvala přesně půl hodiny, mezitím posloucháte mp3, bavíte se s kámošema, co jedou s váma do školy, až na to zapomenete. No a jelikož jsem zrovna nestíhal, tak po příchodu do třídy jsem hned usedl do lavice. Takže jsem měl přes celý zadek, až po stehna, mastné a lepkavé kalhoty. Vybruslil jsem z toho tak, že se mě ujala spolužačka a šli jsme to na záchod trošku vyprat. Já, jelikož jsem v té době pral vše tím stylem, že jsem se držel pořekadla „co je mokré, to je čisté“, jsem dal kalhoty spolužačce a čekal jsem v trenýrkách na chodbě před dámskýma záchodama. Naštěstí to bylo v době vyučovací hodiny, takže jsem si myslel, že tam nikdo nebude chodit, ale znáte takový to: „Kdo jde s třídní knihou?“ a když se přihlásí kluk, tak profesorka vybere nakonec holku, protože kluk by toho zneužil a ulejval by se? Tak přesně to se stalo v tu dobu, kdy jsem čekal na kalhoty, a jelikož se jednalo o velkou školu a já čekal v místě, kde byla nástěnka, na které byly všechny informace týdne (kdo kde supluje, komu co odpadlo, atp.) tak jsem se cítil opravdu příjemně.

Tři věci, které byste si vzal na pustý ostrov - co by to bylo?
Kamarády, piva a sluneční brýle.

Jaký je váš vztah k internetu?
Rozumíme si... Ale ne, je to skvělá věc, díky které můžu být v kontaktu s kamarády, kteří jsou například teď v Austrálii. Píšeme si a voláme zadarmo, samozřejmě platím za internet měsíční poplatek, ale ten je v porovnání s cenou za telefon, kterou bych musel platit za volání do Austrálie, opravdu směšný, nehledě na to, že si voláme třeba 3 hodiny 3x do týdne :), to bych se nedoplatil.

dobro

Jak se vám Erik líbí? A jak na vás zapůsobil svými odpověďmi? O tom můžete diskutovat pod tímto článkem...

Vybíráme Muže roku 2012 magazínu ŽENA-IN.cz!

Takto vám postupně představíme všech 12 finalistů soutěže Muž roku 2012. Následně uveřejníme anketu a vy pak, milé čtenářky, budete mít asi 14 dní na to, zvolit si z finalistů Muže roku 2012 magazínu ŽENA-IN.cz. Slavnostní galavečer, na kterém bude vyhlášen i Muž roku 2012 magazínu ŽENA-IN.cz proběhne v Městském divadle v Náchodě 24. srpna 2012.

Kam dál?

Reklama