Stále pokračuje volba Muže roku 2012. Postupně představujeme dvanáct finalistů a nahlížíme jim trochu víc do soukromí. S číslem deset přichází student Štefan Mišík...

  • misikJméno: Štefan Mišík
  • Povolání: student
  • Věk: 20
  • Bydliště: Ružomberok

Co očekáváte od účasti v soutěži Muž roku?
Tak toto je tažko hovoriť lebo ešte som nič nedosiahol ale tak určite by ma potešilo keby som trošku prerazil do sveta a možno sa aj začať živiť modelingom po tejto súťaži.

Dovedete si představit, že byste měl za partnerku nějakou miss?
Tak toto si predstaviť neviem lebo miss je väčšinou pekné dievča a myslím že peké dievčatá sú namyslené a nevážia si čo majú.

Která z domácích či zahraničních celebrit podle vás splňuje spojení: dokonalá žena?
Toto vôbec neviem lebo moc sa o celebrity nezaujímam, tak neviem to zhodnotiť.

Představte si, že máte na vystoupit na travesti show. Koho byste předvedl a proč?
Tak na travesti show by som predviedol Lukáša Latináka. Veľmi sa mi páči jeho humor je to strašne vtipný člověk jeho mimika tváre a všetko jako vie zahrať v show Partička. Určite by to bol Lukáš Latinák.

Situace: Jste v restauraci s partnerku a zjistíte, že nemáte na útratu - jak to vyřešíte?
Určite by som sa cítil trápne ale väčšinou kde som v reštaurácií tak mám dáke tie korunky a keby došlo k tejto situácii tak asi by som si požičal od partnerky, dúfam žeby to pochopila.

Jakou nejtrapnější situaci jste v životě zažil a jak jste z ní vybruslil?
Najtrápnejšie som sa cítil keď som sa bol kúpať v Tatralandii a po spustení na tobogáne sa mi roztrhli plavky. Frajerka mi doniesla uterák tak som to nakoniec dáko uhral ale musím uznať že som sa cítil veľmi trápne.

Tři věci, které byste si vzal na pustý ostrov - co by to bylo?
Keďže sú to veci tak zapalovač aby som si mal jako spraviť ohník. Myslím že nôž alebo sekeru lebo to by na takom ostrove bolo dosť potrebné a nejaku blízku osobu lebo samému by mi smutno bolo alebo aspoň dáku fotku rodiny s priateľkou.

Jaký je váš vztah k internetu?
Tak internet využívam každý deň či na prácu do školy alebo len na komunikáciu s priateľmi.

misik

Jak se vám Štefan líbí? A jak na vás zapůsobil svými odpověďmi? O tom můžete diskutovat pod tímto článkem...

Vybíráme Muže roku 2012 magazínu ŽENA-IN.cz!

Takto vám postupně představíme všech 12 finalistů soutěže Muž roku 2012. Následně uveřejníme anketu a vy pak, milé čtenářky, budete mít asi 14 dní na to, zvolit si z finalistů Muže roku 2012 magazínu ŽENA-IN.cz. Slavnostní galavečer, na kterém bude vyhlášen i Muž roku 2012 magazínu ŽENA-IN.cz proběhne v Městském divadle v Náchodě 24. srpna 2012.

Kam dál?

Reklama