Pokračuje volba Muže roku 2012. Postupně představujeme dvanáct finalistů a nahlížíme jim trochu víc do soukromí. S číslem tři na molo nastupuje čtyřiadvacetiletý odpůrce dokonalosti Miroslav Kolenyak...

  • kolenyakJméno: Miroslav Kolenyak
  • Povolání: fitness trenér
  • Věk: 24
  • Bydliště: Dolní Jelení

Co očekáváte od účasti v soutěži Muž roku?
Očekávám, že tato soutěž může pouze a jen něco přinést. Minimálně nové zážitky, zkušenosti a poznání zajímavých lidí. Takže pokud tady taková možnost je, byla by škoda ji nevyužít. Je to výzva a zároveň možnost si vyzkoušet, jak zvládnu výstup na pódiu. Těším se na kolektiv a všechny lidi, co budou kolem. Věřím, že si užijem hodně zábavy a zároveň přispějeme na dobrou věc.

Dovedete si představit, že byste měl za partnerku nějakou miss?
To je prý doména profesionálních hokejistů a fotbalistů. Kdybych jím byl, řekl bych „Tak určitěěě...“, ale nejsem. :)
U ženy, kterou bych chtěl za partnerku, bych asi nekoukal na to, jestli je, nebo není miss.

Která z domácích či zahraničních celebrit podle vás splňuje spojení: dokonalá žena?
Podle mě neexistuje dokonalý muž a ani dokonalá žena. Nikdo nemůže být dokonalý po všech stránkách. A je to asi lepší, protože dokonalá žena by mě asi nudila. :)

Představte si, že máte na vystoupit na travesti show. Koho byste předvedl a proč?
To si moc představit nedovedu. Kdybych musel, tak bych asi bych šel do Adele. Měl bych kvalitní playback a nemusel se příliš pohybově projevovat.

Situace: Jste v restauraci s partnerkou a zjistíte, že nemáte na útratu - jak to vyřešíte?
Nechtěl bych jí zkazit večer, a tak by mi asi nezbylo než jí vysvětlit, že jsem právě zjistil, že nemám u sebe peněženku. Požádal bych ji, aby to zaplatila s tím, že bych jí to určitě náležitě vynahradil. Nebo bych taky mohl do jídla hodit kousek celofánu a jídlo odmítnout zaplatit. :)

Jakou nejtrapnější situaci jste v životě zažil a jak jste z ní vybruslil?
Asi ne úplně nejtrapnější, ale trapná nebo spíš vtipná věc se mi podařila nedávno. Byl jsem navštívit kamaráda, který bydlí v bytovém domě bez výtahu. Na schodišti jsem potkal dámu, která se těžce nesla do schodů. V obou rukách měla plné tašky s nákupem. Nabídl jsem se, že jí alespoň ty dvě patra pomůžu nákup vynést. Když jsme byli už skoro u dveří, nekoukal jsem pod nohy a nezaregistroval poslední schod. Než stačila doříct „děkuji“, rozplácnul jsem se s taškami na podestě. Procedil jsem jenom „není za co“ a oba jsme se začli nekontrolovatelně smát. Možná, že to tenkrát odnesla jen nějaká vajíčka. :)

Tři věci, které byste si vzal na pustý ostrov - co by to bylo?
Záleželo by na tom, jak dlouho bych se chtěl usadit, ale v zájmu dobrodružství bych to risknul třeba s nožem, provázkem a zápalkami.

Jaký je váš vztah k internetu?
Internet? Co je to? :) Samozřejmě že využívání internetu je pro mě součástí běžného dne. V dnešní době je s internetem spojeno takřka vše. S čím mi internet může pomoci, toho využiji, ale nejsem typ člověka, co by žil více virtuální život než ten reálný. Držím se hesla „všeho s mírou“ .

kolenyak

Jak se vám Mirek líbí? A jak na vás zapůsobil svými odpověďmi? O tom můžete diskutovat pod tímto článkem...

Vybíráme Muže roku 2012 magazínu ŽENA-IN.cz!

Takto vám postupně představíme všech 12 finalistů soutěže Muž roku 2012. Následně uveřejníme anketu a vy pak, milé čtenářky, budete mít asi 14 dní na to, zvolit si z finalistů Muže roku 2012 magazínu ŽENA-IN.cz. Slavnostní galavečer, na kterém bude vyhlášen i Muž roku 2012 magazínu ŽENA-IN.cz proběhne v Městském divadle v Náchodě 24. srpna 2012.

Kam dál?

Reklama