fb-3-.jpgFoto: Shutterstock

Miss rouška

petra.jpg

Historicky první Miss rouškou se podle vašeho hlasování stala maminka na mateřské dovolené Petra, která roušku sladila s oblečením své dcerky. K fotografii ještě připsala, že doposud k šicímu stroji neusedla, ale nyní ušila roušky pro všechny členy domácnosti. „Tak moc lituji, že už tu není má babička, která byla švadlenkou, kdyby viděla, co tady na jejím stroji dnes páchám, asi by se hodně divila.“

„Šití mi nejde, ale snažím se. Rouškou chráním tebe a ty chráníš mě,“ připsala ještě Petra. My si myslíme, že by na ní byla babička pyšná! K vítězství gratulujeme!

Vicemiss rouška

20200331-185224.jpg

Vicemiss se stala paní Jana, která miluje cyklistiku. Svou roušku nejen barevně sladila se sportovním oblečením, ale vyšila na ni i samu sebe na kole. Rozhodně se jednalo o nejoriginálnější roušku, kterou jsme zatím viděly! Janě k výhře také gratulujeme.

Miss sympatie

IMG-20200405-122629.jpg

Miss sympatie jsme vybraly za redakci. Barbora nás dostala nejen svým dokonale sladěným outfitem, ale také e-mailem, který nám poslala. „Musím říct, že vaše soutěž mě nadopovala pozitivní energií. Jakmile propukla karanténa, dostala jsem přirozeně strach a přemýšlela, co já sama mohu teď udělat pro to, abych pomohla. Sedla jsem k šicímu stroji a šila a šila pro celou širší rodinu, protože spousta z nich pracuje ve velkých městech, v továrnách, v kontaktu s mnoha lidmi. Pro manžela a jeho tým v práci, protože pomáhají druhým a sami se musí také chránit. A protože roušek byl všude nedostatek. Já sama teď žiji s batolátkem na vesnici, přírodu máme za humny a mohla jsem prostě jen tak být, bez kontaktu s rizikovými místy. A tak pro mě pomoc šitím byla to nejmenší, co jsem ve volném čase mohla pro druhé udělat.“ Nás pozitivní energií dobíjí zase přesně taková slova! Děkujeme a Barboře gratulujeme.

Podívejte se na všechny semifinalistiky:

Reklama