Pijete doma vodu z kohoutku? A chutná Vám? Ne každá voda z kohoutku je tak kvalitní a chutná, jak bychom chtěli. Proto máme pro vás zajímavý tip na filtrační konvici.

Nejcennějším zdrojem tekutin je kvalitní čistá voda a nejsnadnější způsob, jak ji získat, je otočit kohoutkem vodovodu. Pro lepší chuť vody z kohoutku vyzkoušejte filtrační konvice Hyundai Aqua Optima...

Hyundai Aqua Optima

Filtrační konvice Hyundai Aqua Optima spojují konvičku Hyundai a kvalitní filtr na vodu. Filtr odstraňuje nečistoty z vody z kohoutku. Snižuje obsah herbicidů, pesticidů, chlóru, těžkých kovů a minimalizuje tvorbu vodního kamene v kuchyňských spotřebičích. Teplé i studené nápoje jsou pak chutnější. Voda přefiltrovaná systémem Aqua Optima je jemná a bez nepříemných příchutí, tedy výborná pro vaření, její použití zlepšuje vzhled i chuť vařené zeleniny. Navíc je Hyundai Aqua Optima ekonomičtější a ekologičtější než balená voda v PET lahvích. V nabídce jsou modely s manuálním i elektronickým indikátorem životnosti filtru a objemem na přefiltrovanou vodu od 1,3 do 2 litrů. V cenách od 499 Kč, více na www.hyundai-electronics.cz.

Hyundai Aqua Optima

Chcete tuto filtrační konvici vyhrát? Zapojte se do naší soutěže! Poprosíme výherkyni, aby nám napsala, jak tuto konvici používá, jak je s ní spokojená.

Reklama