Ženy ze země vycházejícího slunce jsou už po staletí známé svojí bezchybnou a nádhernou pletí. Jejich alabastrový tón a jemná zářivá pleť vypadá mladistvě nehledě na jejich skutečný věk. Tajemství jejich krásného vzhledu spočívá v japonském rituálu s jedinečnými kroky, ve kterých se používají výrobky obohacené o ty nejlepší složky. Uchovejte si svoji krásu díky jedinečnému japonskému rituálu v nové řadě výrobků Mission.

Mission je řada originálních japonských výrobků, které kombinují pokročilé technologie, inspirované nejnovějšími objevy vědy, se silou známých vzácných složek. Řada Mission Y, která je určena pro pleť 30+, jsou to fermentované kvasnice, bohaté na vitamíny, aminokyseliny, minerály a antioxidanty. Mission Eclat je určena pro zralejší pleť 45+ a její vývoj byl insiprován výzkumem RNA molekul, které posilují bílkoviny podporující tvorbu kolagenu.

Je to skutečná esence japonské krásy – bohaté složení s nejlepšími složkami, které harmonicky kombinují tradiční japonské rituály a účinnou obnovující péči.

Více informací o této řadě naleznete zde.

Reklama