A zase něco trochu jiného! Čtenářka Boženečka vás, milé čtenářky, zve do pohádkového lesa. Najdete ho ve Velkých Karlovicích...

Zajeďte si do Velkých Karlovic na návštěvu pohádkového lesa - pozvánku zaslala čtenářka Běženečka...


Hezký slunečný den všem čtenářkám i redakci Ženy-in.

Moc ráda bych vás všechny pozvala na Filmový pohádkový les v Krásném prostředí Velkých Karlovic.I když dětský den už proběhl,proč si ho ještě jednou nepřipomenout a navštívit úžasnou akci plnou filmových pohádkových bytostí,soutěží a smíchu.Již vloni jsem tuto dobrodružnou pohádkovou cestu lesem absolvovala se svými vnoučaty a musím říci,že to byl úžasně strávený den.Procházka hlubokým lesem,na každém koutku nějaká pohádková bytost,u které děti plnily nejrůznější úkoly,hádali hádanky,luštily tajenky,malovaly obrázky,zapojovaly se do nejrůznějších soutěží a dostávaly spoustu bonbónků a nejrůznějších drobných odměn za svou šikovnost.Užily si to nejen děti,ale i dospělí,když viděli na tváři svých ratolestí spokojený a šťastný úsměv.Odpoledne jsme si mohli opéct špekáčky,osvěžit se zmrzlinou,vyfotografovat se s kouzelnými pohádkovými bytostmi-ať už s čarodějnicí,vodníkem,skřítky,Karkulkou,vlkem,Popelkou,Černokněžníkem....Srdečně vás všechny zvu na tuto zdařilou akci,kde si to rozhodně bezvadně užijete!

les

Srdečně zve,
Boženečka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 3. června 2011: Pozvěte nás na zajímavé místo!

  • Máte ve svém okolí zajímavé místo? Pozvěte nás na něj!

Napište na náš e-mail o zajímavém místě ve vašem okolí čtenářkám magazínu ŽENA-IN.cz! Pojí se k němu nějaká legenda? Záhada? Nic z toho neopomeňte ve své „pozvánce“ zmínit! A když přiložíte i fotku, nebude nic bránit uveřejnění vašeho příspěvku. Fotka ale není podmínkou. Za svůj příspěvek, dlouhý alespoň jako tento odstavec textu, můžete získat dárek letnímu cestování šitý přímo na míru: Opalovací krém GARNIER AMBRE SOLAIRE s SPF 30 a hydratační sprej po opalování od téže značky. V předmětu vašeho e-mailu nezapomeňte uvést heslo (viz níže).

Zasílání vašich příspěvků na toto téma končí v 3. června 2011 v 15.00 hodin.

cenacena

Reklama