Éterická kráska, šestadvacetiletá americká modelka Blake Lively, ví, co jí sluší, a jak dosáhnout sexy vzhledu. Patřila mezi nejkrásnější dámy, které se letos prošly po červeném koberci na filmovém festivalu v Cannes.

Před přítomnými novináři se ukázala v modelu značky Gucci a její vzhled doplňoval perfektní make-up. Lively se objevila v sexy líčení, kdy její trochu zapadlé oči zvýraznilo smyslné kouřové líčení. Pokud se vám tento hnědý odstín očních stínů líbí, poradíme vám, kde ho sehnat. Jedná se o novinku značky L´Oréal Paris, přesněji paletka očních stínů Colour Riche So Over It.

blake1

Jak na to

Hnědým stínem nejprve vystínujte celé víčko a poté použijte zlatavý odstín, který rozetřete těsně pod obočím. Celý look dokončete černou řasenkou L´Oréal Paris Volume Million Lashes a pro krásné rty použijte jemný růžový odstín stejné značky Caresse Wet Shine Lilac Ever After. Budete za hvězdu! I ten cop se modelce povedl, co myslíte? :)

blake2

Dlouhovláska Blake Lively se na filmovém festivalu objevila i společně s manželem Ryanem Reynoldsem, bývalým manželem herečky Scarlett Johanssonové. Blake Lively zase v minulosti randila s hercem Leonardem Di Capriem.

blake3

Čtěte také:

Pleť musíte čistit dvakrát denně, vrátí vám to

Jak si vybrat správný odstín make-upu, umíte to?

Foto: L´Oréal Paris

Reklama