Víte, co znamená ve španělském jazyce „fiesta“? Slavnost, svátek, oslava, legrace… Víte, co znamená „posadit se do nové Fiesty“? Slavnost, svátek, oslava, legrace… Úplně přesně to sedne!

 

Posuďte samy:

-          posilovač řízení – konec vyčerpávajícím manipulacím, když vyjíždíte z parkoviště – jen  lehce točíte volantem a Fiesta ladně vpluje kamkoliv jen chcete

-          otáčkoměr – leccos napoví o spotřebě benzínu a správnosti zařazené rychlosti při jízdě

-          sklopné opěradlo na podporu unavené hlavinky – i na zadních sedadlech – neocenitelné na dlouhých cestách, když řídí někdo jiný a vy si potřebujete odpočinout

-          výškově nastavitelný volant – už nebudete muset střídat odkrvené ruce – jednoduše si nastavíte volant tam, kde vám nejvíce vyhovuje

-          tónovaná skla ve standardní výbavě

 

A tím to nekončí. Váš manžel či přítel jistě ocení, že autíčko je před nenechavci chráněno imobilizerem se systémem PATS, že se o vaše bezpečí v nové Fiestě stará inteligentní systém ochrany (IPS) s dvoustupňovým airbagem řidiče, že  celá ta krása stojí na kolech s ocelovými ráfky 5,5x14“ s plnými kryty kol a pneumatikami 175/65 R14 a že se tato raketa dodává se zážehovým motorem 1.3i.

 

Fiestičku můžete mít tří nebo pětidveřovou v náramných barevných kombinacích interiéru s exteriérem. Přední sedadla jsou vyvýšená pro lepší rozhled, zadní sedadla mají větší prostor pro hlavu a nohy. Takové věci najdete ve vybavení o třídu vyšších vozů. Prohlédnout novou Fiestu si můžete ZDE.

 

Ale zpátky k důležitým věcem – bezpečí. Je pro vás bezpečí v autě důležité? Pak můžete zůstat v klidu, pro výrobce nové Fiesty je to to nejdůležitější. O vaši ochranu je postaráno kombinací až šesti airbagů, vyspělým systémem samonavíjecích bezpečnostních pásů, vyztuženou bezpečnostní klecí karoserie a počítačově optimalizovanou bezpečnostní  zónou. I toto vybavení je obvyklé u o třídu vyšších vozů.

 

Fiesta je teď dostupnější více než jindy – například u RS Motor je Ford Fiesta Family v akci „Fiesta za hubičku“ k mání již od 249 990 Kč, a to s bohatou výbavou – třeba s posilovačem řízení, který zdaleka ne všichni ostatní výrobci nabízejí ve standardu. Samozřejmostí je zprostředkování financování vozu a havarijní pojištění. V Praze a okresech Benešov a Příbram dokonce také přihlášení. Více informací o Fiestách a jejich cenách najdete ZDE.

 

A nejlepší zpráva na závěr – Žena-in pro vás ve spolupráci se společností RS Motor připravila soutěž Studna přání. Hlavní výhrou je Ford Fiesta s plnou nádrží zapůjčený na celý víkend. O tom, která z Vás tuto výhru získá, rozhodnete Vy samy!

Stačí v sobě probudit trochu básnického talentu, sehnat pár kamarádů a kamarádek, které Vás podpoří, a nablýskaná Fiesta může stát jedno páteční odpoledne právě před vaším domem. Zlomte vaz!

 

 

Reklama