Vzpomínky z dětství. Kdo z nás se k nim nevrací rád? Zvláště k těm hezkým… Jedním z takových návratů jsou pro mě ty, kdy jsme s rodiči jezdili na starou chalupu nedaleko Nymburka. Zvláště pak v jarním období. Spolu s dalšími dětmi jsme totiž tuze rádi trhali jarní kvítka a vili věnečky. Toto období je pro mě spojené především s fialkami. Kolem našeho domu byly totiž úplné koberečky těchto milých droboučkých květů.

Fialka kromě toho, že jemňounce voní, má také skvělé energetické vlastnosti. Podle Doreen Virtue umí fialka očistit a také projasnit naše domovy nebo i kanceláře. Svou nenásilnou formou přeměňuje energii z nižší na vyšší. Je v přímém spojení s archanděly Chamuelem, Metatronem, Michaelem a Rafaelem. Z hlediska čaker pak působí na třetí oko a také korunní čakru.

fialka

Na úrovni léčení květinami jsou fialky podle slavné mystičky úžasné pro léčitele a média, jelikož dokážou výborně zbavit starých a těžkých energií. Mimo vyčištění našich domovů a pracovních prostorů působí i na naše fyzické tělo. Pokud si kytičku fialek dáte na noční stolek, snadno odstraníte negativitu po čas vašeho spánku. Podle květové terapie lze vyčistit nahromaděné staré energie tak, že do místnosti dáte jednu nebo více fialek a řeknete: Léčivá květino, přeměn, prosím, veškeré nižší energie v tomto prostoru či těle. Vrať je do jejich původního stavu lásky a světla. Děkuji ti za toto léčení…

Pokud budete chtít fialky zachovat šťastné a zdravé, mají na vás jedinou prosbu, dopřejte jim alespoň jednou za týden pobyt ve sluneční lázni. 

fialky

Poselstvím fialky je očista od starého a zatěžujícího, dále pak věnovat život všemu novému… Podle Doreen je to však běh na dlouhou trať. Fialky vám svým posláním nabízejí možnost pomoci s tímto léčivým procesem a možnost odstranit staré a stagnující negativní energie. Svou jemnou silou může přeměnit nižší formy sil ve vašem těle či domově a navrátit je do jejich pozitivního stavu míru a všeobjímající lásky. Této jemné, ale mocné změny si není možné nevšimnout. Takovou významnou očistu jistě zaznamenáte a oceníte a po jejím dokončení ucítíte velkou úlevu a novou radost, která se stane  hnacím motorem vašeho života… Někomu mohou připadat květinová poselství - řekněme - pošetilá, ale z mého pohledu je to otázka víry. Každý věří tomu, čemu chce, a pokud věří celým srdcem… Zázraky se dostaví.

Zdroj fotografií: www.shutterstock.com

Čtěte také: