5b4ddd4465478obrazek.png

  • Dlouhotrvající základ

Součástí každého líčení je správně zvolený make-up. V létě sáhněte po tekutém, který je velmi lehký. Pleť barevně sjednotí, zakryje nedokonalosti, a zároveň ji zmatní. Na festivaly volte make-up obsahující také podkladovou bázi - ta zaručí výdrž líčení až do posledního koncertu.
5b4ddd6793c6eobrazek.png

Tekutý make-up Noblesse Fusion, Dermacol – 429,- Kč

Tip: Pro zvýšení výdrže můžete pleť zafixovat sypkým transparentním pudrem, který se přizpůsobí odstínu pokožky.
5b4dde1938ca3obrazek.png

Transparentní fixační pudr – odstín light, Dermacol – 229,- Kč

  • Popuste uzdu fantazii

5b4dde327ceb6obrazek.png
Hudební festivaly jsou ideální příležitostí na experimenty v líčení. Vykročte ze své komfortní zóny a vyzkoušejte neobyčejné barevné kombinace. Letošním trendem jsou metalické barvy. Můžete zvolit výrazné oční stíny, ale pozornost upoutáte i barevnými linkami. Vnější koutek oka zvýrazněte tmavší barvou, například hnědou. Od vnitřní strany oka následně aplikujte bronzovou se zlatým odleskem. Na závěr zvýrazněte záhyb oka zlatou metalickou tužkou. Celé líčení zvýrazní zelená linka kolem řas. Při výběru produktů dbejte na to, aby byly dlouhotrvající, a zároveň dobře pigmentované. Třešničkou na dortu jsou nádherně vykreslené a prodloužené řasy. Věděli jste, že během celého dne vydrží na svém místě kromě voděodolných řasenek i ty s obsahem speciálních polymerů a vosků? Svůdný tvar řas zafixují až na dlouhé hodiny.
5b4dde80cbf48obrazek.png

Tip: Nebojte se barev a nezvyklých kombinací. Výrazná tekutá linka je stále in. Co takhle kombinace zelené a modré? Když nejste tak odvážná, zkuste bronzovou anebo zlatou, které ladí s očními stíny.
5b4ddeadc17e7obrazek.png

Metalické tužky na oči, 4 odstíny, Dermacol – 129,- Kč

  • Doba bronzová

5b4dded20765eobrazek.png
Mnoho dam má problémy s výběrem bronzeru. Dostupné jsou broskvové, zlaté, oranžové a hnědé, ale který je ten správný? Řiďte se podtónem vaší pleti. V případě, že zvolíte bronzer v kuličkové podobě, neuděláte krok vedle. V balení jsou perly různých barev, takže si umíte namixovat ten správný odstín. Navíc, obsahují jemné třpytivé částečky, které pokožku rozzáří. Produkt aplikujte pod lícní kosti, na čelo kolem linie vlasů, ale i na čelist a hrany nosu.
5b4ddf0396b72obrazek.png

Zkrášlující pudrové perly – bronzující, Dermacol – 299,- Kč

Tip: Na aplikaci použijte velký pudrový štětec. Díky svému tvaru do špičky je opravdu multifunkční a můžete jej použít na nanášení barvy na tvářenky i rozjasňovače. Je vyrobený z kozích vláken a aplikace je opravdu jednoduchá.

Pudrový štětec D56, Dermacol – 399,- Kč

  • Metalická tečka

5b4ddf1999357obrazek.png
Největším hitem této sezóny jsou holografické a metalické rtěnky na rty. Když nemáte odvahu je vyzkoušet během běžného dne, festival je ideální příležitost. Bude vaším favoritem krvavě červená, korálová, jemně fialová nebo zlatá?
5b4ddf49dbe36obrazek.png

Tekutá metalická rtěnka, Dermacol – 199,- Kč
 

Reklama