rwetz.jpg

S létem se vrací i festivalová sezóna a s ní přichází všechny třpytky na tělo, kamínky, výrazné a extravagantní šperky, nejrůznější vlasové kreace a neonové make-upy. Zkrátka, během festivalů je dovoleno všechno a fantazii se meze nekladou. Pokud ale nemáte odvahu na něco totálně ujetého, máme tady pro vás tip i na jeden decentnější look, který s trochou zručnosti zvládente vytvořit i doma.

My jsme se nedávno spojily se značkou Dyson a vlasoví stylisté ze studia ReFresh s pomocí jejich produktů vytvořili tři perfektní festivalové účesy, které dokonalým make-upem doladila make-up artistka.

V minulých článcích jsme vám ukázali krásný stylový účes s copem na boku, který byl doplněn výraznými neonovými linkami, a následně ještě o něco odvážnější účes, který skvěle doladilo fialovo-modré líčení. Nyní se podíváme na poslední look, který si zvládnou šikovné dámy vytvořit i doma.

DYSON-66.jpg
Nástavec proti polétavým vlasům vám pomůže vytvořit hladký a lesklý finish. Nástavec se nechal inspirovat profesionálními kadeřníky a je určen pro vysoušeče vlasů Dyson Supersonic. Hladký účes jako ze salonu si vytvoříte přímo doma. Navíc jej získáte pouze s využitím vzduchu. Speciální technologie a Coanda efekt k přizvednutí delších vlasů, skryjí polétavé vlasy jedním průchodem pod těmi delšími.

errtertz.jpg
Dále byly vlasy natočeny žehličku Corrale s ohebnými destičkami, které vlasy tvarují. Je navržena tak, aby vytvořila požadovaný styling s použitím nižší teploty, což zabrání poškození vlasů. Dá se použít s kabelem a pro snadnější manipulaci i bez něj. Díky tomu si jej mohou slečny vzít s sebou například právě i na festival, kde si vlasy upraví i bez nutnosti hledání zásuvek. Více jsme o jedtnolivých produktech Dyson psali zde

FotoyJet.jpg

Z několika pramínků vlasů byly na závěr upleteny drobné copánky, které oživily jednoduchý účes. Aby měl výsledný look šťávu, nakonec vlasoví stylisté modelce z pár pramenů vytvořili ještě dva malé rozverné boby. Fixace lakem na závěr a bylo hotovo! Tento účes je nejjednodušší ze všech a s trochou šikovnosti je možné si ho vytvořit i doma.

FotorcscJet.jpgCelek make-up artistka Kika Šteflová oživila make-upem. „Tady jsem zvolila spíše lehčí líčení, protože modelka je výraznější typ s tmavými vlasy. Na víčka jsem vybrala jemný růžový stín a protáhla černou linku. Růžová sluší brunetkám i blondýnkám a je trendem léta, takže není třeba se jí obávat. Pokud nevíte, co si rychle udělat za make-up na festival, nikdy vás nezklamou kamínky! Právě ty jsem použila pro oživení tohoto vzhledu. Díky kamínkům je mnohem zajímavější. Připevnit je můžete například lepidlem na řasy. Nikole krásně rozzářily oči. Na závěr jsem použila tmavší rtěnku pro zvýraznění rtů," popisuje volbu make-upu.

FotoJersscrt.jpg

Look, který Nikole moc sluší, se skvěle hodí na letní večírek i rockový fesťák. I na takové Coachelle, kde se to nejrůznějšími stylovými kreacemi jen hemží, by byla za hvězdu. Růžové stíny s kamínky celý vzhled perfektně oživily a skvěle korespondují s filtrovanými šaty. Ty mají sice límeček v asijském stylu až ke krku, ale zároveň jsou velice sexy. Díky jemnému líčení a účesu však celek působí zároveň rozverně a hravě.

FrscotoJet.jpg

Určitě vás bude zajímat, jak jsme tyto styligové produkty od značky Dyson testovaly i my z redakce v Pop-up Store Dyson v pražské Metropoli Zličín. Přečtěte si náš článek s recenzemi a pokud budete chtít, tak se v Metropoli zastavte a také si je zkuste!

Reklama