Jste připraveni na kulturu i zábavu? Mrkněte na náš seznam vychytávek i zdánlivě banálních věcí, díky kterým budete připraveni na všechno.

Základ? Dostatek energie

Dneska bez telefonu nedá nikdo ani ránu, fesťáky jsou navíc ideálním zdrojem materiálů pro sociální sítě. Základem tedy je mít neustále nabitý mobilní telefon. Nečekejte dlouhé fronty na často zpoplatněné festivalové nabíječky, přibalte si powerbanku, kterou šťávu vašemu mobilnímu telefonu dodáte odkudkoliv, a buďte pořád a bez starostí online.

Zůstaňte v suchu5b3a029af403bobrazek.png
I když se meteorologové ve spolehlivých předpovědích počasí předhání, občas i je nějaká ta přeháňka dokáže překvapit. Nezapomeňte proto lehkou a jednorázovou pláštěnku. Je skladná a občas jako úkryt před deštěm poslouží i vícero lidem. Program na festivalové stage je často doplněn o party zóny oblíbených značek, jako je třeba kapitánská zóna Captain Morgan. Tady party nekončí ani za deště, tak buďte připraveni!

Z extrému do extrému
Ani extrémní horka nejsou úplně ideální a sluneční svit umí zábavu taky pěkně znepříjemnit. Takže krém s UV faktorem s sebou a jakmile vysvitne, radši se hned namažte. Nepříjemná bolest spálené pokožky, která vám nedovolí přes sebe natáhnout ani tričko, natož se vypsat, rozhodně není žádoucí.

Čistota - půl zdraví
5b3a02df4ae36obrazek.png

Ačkoliv je fesťák pro někoho spíš punkovou záležitostí, nějaká základní hygiena by měla být zachována všude. Vzhledem k tomu, že je občas obtížné dostat se ke zdroji vody, zabalte aspoň jedno balení vlhčených ubrousků. Ty poslouží jako první pomoc v konfrontaci s rozlitým drinkem nebo jinými nečistotami.

Dodržujte pitný režim
5b3a02bb8f741obrazek.png

Co si budeme nalhávat, jen málokdo jede na festival s tím, že tam bude po celou dobu popíjet jen malinovku. O to víc, když součástí velkých akcí jsou už zmíněné party zóny s kompletně vybavenými a dobře zásobenými bary. Jak je známo, alkohol způsobuje zvýšené odvodňování, takže drinky prokládejte čistou vodou. Tu si nechte v ideálním případě natočit do své osobní lahve, protože kdo #neplastuje je in!   
 

Reklama