S přicházejícím létem stoupá nejen venkovní teplota, ale i počet pozvánek na letní akce – zahradní párty, dámské jízdy a hlavně festivaly pod širým nebem. Vybrat ten správný outfit, a ještě si udržet neotřelý styl, dá ovšem pořádně zabrat.

Představujeme vám Festivalovou kolekci, kterou svým stylem inspirovala britská herečka Kate Bosworth. Nechybí v ní džínové šortky, romantické rozevláté šaty, indiánské vesty a sukně, díky kterým v nadupaném festivalovém davu rozhodně nezapadnete.

„Naším záměrem bylo vytvořit kreativní modely, v nichž se lidé budou cítit pohodlně a zároveň stylově,” říká britská herečka Kate Bosworth, která je tváří festivalové kolekce.

saty

Festivalovým outfitům letos vládnou sezonní džínové kousky, kombinace květinových a tygřích vzorů i moderní kimona. Hitem sezony je také vše, co má na sobě třásně a aztécké motivy, od šatů přes kožené motorkářské bundy po lněné batohy.

Osobitým doplňkem romantičtějších modelů jsou náušnice, náhrdelníky a náramky v rockovém stylu a kulaté sluneční brýle.

V kolekci je pamatováno i na možnost nepříznivého počasí, která v období letních festivalů není ničím výjimečným, a její součástí jsou i gumáky a pláštěnky.

Foto: Topshop

A co na nohy?

Boty jsou důležitou součástí vašeho festivalového outfitu. Bella Bruta pro vás připravila bohatou nabídku botiček do každého počasí, které by neměly chybět ve vašem zavazadle.

Když bude hezky, užijete pohodlné sandály, žabky a různé balerínky ve veselých barvách.

Ale jak už to na podobných akcích chodí, může vás zaskočit i průtrž mračen a spousta bláta. V tom případě obujte pestré holínky, ve kterých budete mít nejen nohy v suchu, ale i styl.

A ten se rozhodně cení.

móda

Modely pro hezké počasí pro muže i ženy.

boty

Nepostradatelné holínky do deště a bláta.

Zdroj foto: www.destroystores.cz

Reklama