S létem nepřichází jen lepší nálada, ale také mnohé plány, například, na jaký hudební festival se letos vydat. Samozřejmě i na této akci vám to musí slušet, a s sebou byste měly mít takové kousky, ve kterých se budete cítit příjemně a uvolněně.

Zapomeňte na stará vytahaná trička a okopané tenisky, v tom parádu neuděláte. Proč si nevzít oblíbené vlající šatičky, džínové kraťasy nebo nápadité triko s nápisem své oblíbené kapely? Prim bude na festivalech hrát zejména nespoutaný, ležérní styl!

A buďte připravena na každé počasí! Vemte si jak teplejší oblečení, tak letní kousky pro ty největší vedra. Do tašky si rozhodně přibalte klasické džíny, stylová budete například v bílé košili a pruhovaném tričku. Tento model můžete libovolně kombinovat se sexy krátkými šortkami, zapomeňte na sukni nebo romantické šaty s volánkem, máte vypadat originálně a uvolněně, a ne jako cukrová panenka.

Ukažte nohy a k šortkám si obujte kotníkové kozačky nebo tenisky, a přes rameno si vemte prostornou kabelu. Hezky vypadají také overal a římské sandály. Nezapomeňte na velké sluneční brýle a klidně přibalte i klobouk. Hodit se vám bude možná i deštník nebo pláštěnka a gumové holínky.

Pamatujte si, že vše co si přibalíte s sebou, by mělo jít snadno zkombinovat. Tím pádem si nemusíte brát půlku šatníku, a když obléknete alespoň nějaký z našich tipů, budete za hvězdu. :)

A v čem uděláte parádu? Inspirujte se v naší fotogalerii:

Reklama