Pro společnost BILLA je pohyb, zdravý životní styl a volné chvíle strávené s rodinou jednou z klíčových hodnot. „Velmi nás proto těší, že se můžeme na letošní sérii zastavení festivalu podílet jako hlavní partner a přispět do programu naší udržitelnou BILLA zónou,“ říká Dana Bratánková, manažerka korporátní komunikace a tisková mluvčí BILLA ČR.

649eae7e67529obrazek.png
Udržitelná BILLA zóna
se dělí na několik sekcí. Děti se v nich například dozvědí, jak správně uchovávat různé druhy potravin nebo co dělat pro to, aby jídlo déle vydrželo a neplýtvalo se s ním. Přiučí se zdravým stravovacím návykům a mimo jiné připomenou si, které potraviny organismu prospívají a které je naopak lepší do jídelníčku zařazovat výjimečně.

Na festivalu Wanando si děti můžou vyzkoušet různé sportovní disciplíny a podle toho se rozhodnout, kterým by se rády věnovaly na plno. „Základním elementem zdravého životního stylu je pohyb. Kdo se hýbe, žije. Na festivalu si může každé dítě najít aktivitu, která ho bude naplňovat, rozvíjet a přispěje k jeho zdravému růstu,“ uvádí Jakub Makalouš, zakladatel Wannado.

649eaf0ac36e1blobid0.png

Už tuto sobotu zastaví Wannado v Praze ve Žlutých lázních. Postupně zavítá ještě do Hluboké nad Vltavou, Ostravy, Plzně. Poslední zastávkou bude 28. září Litvínov.

Více informací na: www.billa.cz
649eaec0008fcobrazek.png

Reklama