stodola

Slavnostnější atmosféru než v minulých letech očekávají pořadatelé Setkání přátel neboli Stodoly Michala Tučného, které proběhne 20.–21. srpna v Hošticích u Volyně. Letos tomu totiž bude patnáct let, kdy odešel do muzikantského nebe uznávaný zpěvák a člověk – Poslední kovboj – Michal Tučný.

„Tuhle příležitost jsem si nechtěl nechat ujít. Na Michalových písničkách jsem spolehlivě balil holky, hrával je u táboráků a provázely mne hodně dlouhou dobu. I teď, kdy jsem se od trampské a country písničky odchýlil, si občas nějakou pecku z Tučného hitů zanotuji. Jsou prostě skvělé, mají melodii, rytmus i duši, a to je spolehlivá cesta, jak si najít posluchače a příznivce,“ svěřil se čtyřnásobný Stříbrný slavík Petr Kolář, který bude hlavní ozdobou sobotního odpoledního a večerního programu festivalu a zanotuje si mj. písničku, kterou má z Tučného nejraději - Když si báječnou ženskou, vezme báječnej chlap.

Zdaleka ale nebude jediným interpretem. Na podiu se třeba představí i Richard Tesařík, Jiří Zonyga, Lenka Dusilová, Leona Černá, Jaroslav Uhlíř, Wabi Daněk, Banjo band Ivana Mládka, Fešáci, Schovanky a tak bychom mohli ještě dlouho pokračovat. Výčet zpěváků a skupin je tradičně bohatý a můžete jej najít na webových stránkách festivalu www.kyno.cz. Hlavním mediálním partnerem je Frekvence 1.

tucny

Program:

PÁTEK 20. 8. 2010
areál opět otevřen od 18.00 hod. - vstupné 0 Kč

Páteční program:

host – Veget

Soutěž o cenu Michala Tučného hrají:
Na starý kolena band
Lignit
Pavel Petran
Neznámi (SK)
Slepá kolej
Cava

SOBOTA 21. 8. 2010

Program letošní Stodoly ještě není uzavřen, ale zatím se můžete těšit na:

Odpolední program:

Uvádí: Tomáš Morávek

Petr Kolář s kapelou
Banjo band Ivana Mládka
Lenka Dusilová
Jaroslav Uhlíř
Wabi Daněk & Miloš Dvořáček
Schovanky
Fešáci
Chai - Skrze srdce

Večerní program:

Uvádí Aleš Háma

Tomáš Klus
Petr Kolář
Jiří Zonyga
Tomáš Trapl
Leona Černá
Richard Tesařík
Lenka Dusilová
Wabi Daněk
Miloš Dvořáček
Tomáš Linka
Ondřej Ruml
Martin Pošta
Michaela Tučná
Schovanky

Všechny informace najdete na stránkách http://stodola.kyno.cz/

Reklama