Šanci vystoupit na jednom z největších tuzemských festivalů po boku legend jako jsou Motörhead, Guano Apes nebo Parov Stelar mají teď všichni muzikanti a kapely z Plzeňského kraje. Rock for People Europe společně s projektem Plzeň 2015 – Evropské hlavní město kultury vyhlašuje „bitvu kapel“, ze které vzejdou hned tři vítězové, kteří dostanou možnost předvést se v termínu od 3. do 5. července před festivalovým publikem v Plzni.

do 20. dubna mohou kapely, zpěváci i DJs posílat linky na videa ze svých koncertů či klipy (YouTube, Soundcloud) a pak už nezbývá než čekat, kdo svým výkonem nejvíce osloví odbornou porotu v čele se s hlavními organizátory Rock for People, Petrem Fořtem a Michalem Thomesem.

rockfor

To ale není všechno. Nejen pro muzikanty, ale pro všechny hudební nadšence, které baví skládat, mixovat nebo jinak upravovat hudbu, má Rock for People jedinečnou příležitost, jak se zapsat do historie (a budoucnosti) festivalu. Stačí do 15. dubna vytvořit a zaslat originální pětivteřinový jingl Rock for People. Kreativitě, použitým nástrojům či zvukovým efektům se meze nekladou. Vítěze pak bude vybírat porota složená ze zástupců RfP a festivalových partnerů. Kromě věčné slávy získá také balíček VIP vstupenek na letošní a 4 nadcházející ročníky Rock for People.

Vítěze plzeňské výzvy vyhlásí pořadatelé do konce dubna. Další informace a podrobná pravidla k oběma soutěžím na www.rockforpeople.cz

Zdroj: tisková zpráva

Reklama