Emilie de RavinováIrský herec Pierce Brosnan přijal roli otce hlavního hrdiny v chystaném filmovém dramatu s názvem Remember Me, které režíruje Allen Coulter. Informoval o tom ve čtvrtek server Variety.

Pierce BrosnanHerecký ansámbl rozšíří vedle Brosnana také Chris Cooper nebo hvězda úspěšného televizního seriálu Ztraceni Australanka Emilie de Ravinová. Svou účast potvrdil již v minulosti britský herec Robert Pattinson, kterého si diváci mohou pamatovat ze dvou posledních dílů Harryho Pottera nebo z hororu Stmívání.

Pattinson ztělesní mladého muže, jehož bratr spáchal sebevraždu. Tato tragická událost navždy změní život jeho rodiny a způsobí rozchod jeho rodičů. On sám trpí od té doby náměsíčností. Emilie de Ravinová ztvární ženu, která se musí smířit se smrtí své matky, jež zemřela před jejíma očima. Svůj život se snaží zoufale naplnit. Cooper se objeví v roli jejího otce.

Natáčení připravovaného filmu vypukne již 15. června v New Yorku. O scénář se postaral Will Fetters, jehož finální verzi upravovala scenáristka Jenny Lumetová. Ta pracovala například na úspěšném dramatu Rachel se vdává z roku 2008.

Pierce Brosnan aktuálně dotočil nový mysteriózní snímek režiséra Romana Polanského s názvem The Ghost. V současné době pracuje na realizaci fantaskní komedie Percy Jackson, kterou režíruje Chris Columbus.

Líbí se vám Pierce? Pamatujete na Emilii ve Ztracených?

Reklama