Když byly v roce 1982 uvedeny na trh pralinky Ferrero Rocher a v roce 1990 Raffaello, záměrem bylo zpřístupnit kvalitní cukrářské speciality širší veřejnosti. Nyní jde Ferrero ještě o krok dál a přináší dva symboly své kvality a dokonalosti v novém pojetí, které zapůsobí na všechny vaše smysly. Každé sousto vás přenese do lahodného světa čokolády. Náznak kupole na čtverečcích pak připomíná charakteristický tvar původních pralinek a láká k objevení dalších vrstev ukrytých uvnitř.

628cec60df6b0obrazek.png

Prémiové tabulkové čokolády Ferrero na náš trh přicházejí ve třech verzích, z nichž každá je vyrobena z pečlivě vybraných ingrediencí a kvalitních druhů čokolády. Ve dvou variantách pro milovníky Ferrero Rocher se snoubí chuť  lískových oříšků a mléčné nebo hořké čokolády s 55% kakaa, zatímco Raffaello si vychutnáte v bílé čokoládě s krémovou náplní a křupavými kousky mandlí a strouhaným kokosem.

628ceaaab1739obrazek.png

Nové tabulkové čokolády Ferrero Rocher a Raffaello jsou v Čechách dostupné od 1. května exkluzivně v prodejnách Albert za cenu 59,90 Kč.
 6294858e953adobrazek.png

Reklama