Co budete dělat o víkendu? Plánujete setkání s přáteli, chystáte se na nějakou párty nebo budete grilovat? Ochutnejte Fernet Stock Citrus, míchané nápoje, které jsou skvělé.. Citrus není jen synonymem originální a nenapodobitelné chuti, ale i neodolatelným společníkem, kterého vždy najdete tam, kde to žije. V jedinečné soutěži se s ním můžete podívat dokonce do New Yorku!

Fernet Stock

Doma už to znáte, tak vyrazte někam ven. S Citrusem se můžete dostat pěkně daleko! Stačí se zúčastnit soutěže o zájezd pro dva do New Yorku. Pravidla jsou velmi jednoduchá. Stačí ve vybraných obchodních řetězcích koupit láhev Fernet Stock CITRUS a zaslat soutěžní SMS ve tvaru NÁZEV ŘETĚZCE mezera DATUM NÁKUPU mezera HODINA NÁKUPU mezera MĚSTO NÁKUPU na telefonní číslo 900 20 03.

Vítěz dostane na cestu do New Yorku pro dvě osoby nejen Citrus, ale také 500 dolarů na útraty!

Startujeme 11. 5. a soutěž běží do 8. 7. Podrobnosti na www.fernetcitrus.cz.

Fernet StockFernet Stock Citrus dokázal zdánlivě nemožné. Skloubil hořkou fernetovou chuť bylinek s přírodními citrusovými aromaty a tato originální kombinace se stala hitem. Jeho obliba vzrostla v českých hospodách a barech během krátké doby doslova raketově a vysloužil si i příznačnou přezdívku: Jasoň.
Fernet Stock Citrus si ze svého staršího bratra - výjimečně hořkého Fernetu Stock - vzal to nejlepší, tradiční recepturu. Neopakovatelná kombinace 14 bylinek z celého světa, nejjemnějšího lihu, kvalitní vody a karamelového kuléru je však navíc doplněna naprosto přírodními aromaty citrusových plodů nejvyšší kvality. Speciální citrusové aroma vzniká z nejlepšího ovoce z Brazílie, Izraele či Floridy. Přes pečlivě vybrané části citrusových plodů protéká líh, který postupně nabírá chuť a vůni. Část aromatu se navíc získává přímo destilací lihu, v němž je ovoce naloženo. Jižanské přírodní rytmy tak dodávají Fernetu Stock Citrus přitažlivost, jíž nelze odolat. Originální chuť Fernetu Stock Citrus tvoří nejen absolutně přírodní složky, ale také několika měsíční zrání ve speciálních tancích, které mu dodává vyvážený charakter. Výsledek? Jedinečná chuť, která je zárukou nejlepší zábavy! Kombinaci nejlepších citrusových plodů s podtónem fernetových bylinek nejlépe vychutnáte, pokud Fernet Stock Citrus pijete tak, jak se má: na ledu!! Je ovšem mimořádně vhodný také do celé řady osvěžujících míchaných drinků.

Tak na zdraví a šťastný let do New Yorku!

Reklama