Jakého setkání si ve svém životě nejvíce považuje čtenářka s nickem Ferdulka? To se dozvíte prostřednictvím dalšího příspěvku i přiložené fotografie.

Milá paní Sašo a milé ženy-in!

Nemusela jsem dlouho přemýšlet nad tématem dnešního dne,vyplynulo mi setkání mně velmi milé.

Před 6 lety jsem nastupovala do nového  zaměstnání,kam jsem nastupovala dle mého mylného mínění jako zástup na pozici zdravotní sestry pod křídla pana profesora O.Čecha,nestora české ortopedie.

Že tu toto zdravotnické zařízení vzniklo jen 3 měsíce před tím,než jsem do něj nastoupila,jsem věděla,ještě jsem si říkala „hmm,to bude asi jen pro vyvolené“.

Pak,když mi přišla kladná odpověď na můj dotaz na práci zde,byla jsem úplně v šoku,že do takového zařízení se dostanu zrovna já.

Jaké bylo mé překvapení,když jsem se prvně s panem profesorem potkala a co víc,když jsem pak  po 2 letech měla tu čest vystřídat jeho původní sestřičku a mít ambulance s ním,si asi umíte představit.

Z pro mě téměř éterické bytosti se stal úplně přístupný příjemný člověk,se kterým se moc dobře pracuje,umí si vážit dobré spolupráce se mnou.Ale co hlavně,spoustu nových věcí jsem se díky němu dozvěděla,velké řadě pacientů neskutečně pomohl,mnohdy napravuje chyby jiných a to vše s nadhledem jemu vlastním.Pořád je to ale „Pan profesor“ se vší svou noblesou,kterou má a já jsem moc ráda,že jsem měla šanci vedle něj prožít intenzivně 4 roky a doufám,že nás ještě další roky spolu čekají.

Přikládám fotografii našeho pana profesora a přeji všem čtenářkám samá příjemná setkání a prima den!

Ferdulka

profesor

pozn. red.: text nebyl redakčně upraven

_______________

Přesně to jsem měla na mysli, když jsem toto téma navrhovala na poradě, že nemusí jít pouze o setkání s celebritami, ale i s lidmi jinak významnými a známými. Pan profesor Čech je zářným příkladem vzácného setkání.

Děkuji za krásný příspěvek i fotografii a také přeji samá příjemná setkání.

Saša

Tématem dnešního vydání 1. 8. 2011 je: Setkání, kterého si nejvíce považuji

  • Setkání se známou osobností
  • Setkání s „obyčejným“ člověkem, kterého si vážíte
  • Setkání krátkodobé, okamžité
  • Setkání nečekané
  • Setkání plánované
  • Vysněné setkání
  • Nesplněné setkání
  • Setkání, na které nikdy nezapomente
  • Setkání, o které se chcete podělit i s námi ostatními

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Na vaše neobyčejná (ale i obyčejná) setkání se velmi těším. (a můžete přiložit i fotografii)

Nejzajímavější příspěvek odměním kosmetikou Avon Skin So Soft – a protože je taková krásně růžová, tak k tomu přidávám i vůni růží. Kdyby u vás doma došlo k nějakému vzácnému setkání, tak ať vám to tam krásně voní. )

darek

 

Reklama