To jste mě pobavili s dnešním tématem. Včera můj talentovaný manžel skončil na oddělení neurochirurgie, protože se pokoušel opravit naši Oktávku.

Nutno podotknout, že to nezkoušel poprvé. Předchozí oprava "v jeho režii" skončila tím, že totálně vyhořela naše automatická převodovka, což nás potom stálo v servisu dva měsíční platy. Tehdy se zapřísáhl, že už na to auto ani nesáhne.

Včera se rozhodl, že baterii do Oktávky umí zapojit sám, že kvůli takové hlouposti nebude volat servis. Přišel asi za dvě hodiny, podivně vrávoral, až jakoby omdléval. Nejdřív jsem pojala podezření, že při práci manžela náš dobrosrdečný soused častoval slivovicí, aby venku nezmrzl, ale pak jsem viděla, že to je něco jiného. Z manžela vypadlo, že dostal ránu elektrikou, což by neměla být až taková hrůza, ale udělalo se mu tak zle, že jsem raději volala pohotovost, a oni si pak manžela odvezli do nemocnice.

Naštěstí nic vážného to nebylo, i když si ho pozvali zase na čvrtek, že přece jen se jim něco nezdá...Tak mi prosím vás držte pěsti, ať tomu mému Ferdu Mravencovi (nebo snad brouku Pytlíkovi) nic nenajdou..

Já už jen doufám, že do třetice všeho dobrého příště dáme Oktávku už přímo do servisu..

Marta


Milá Marto, držíme palce, a až váš manžel půjde příště k automobilu se šroubovákem či kladivem, raději zavolejte na pohotovost, aby byli v pohotovosti...

Markéta si musela odskočit, ale na chvilku snad mé zastoupení vadit nebude. Pište nám na dnešní téma a neříkejte, že talentované nejste...

Máte také talent, který vás tíží?

Nebo máte naopak talent, který vás vynesl až do nebes?

Mají talent lidé okolo vás? Závidíte jim, nebo ne?

Měla jste talent jako dítě a promarnila jste svou šanci stát se hvězdou?

Máte neobvyklý talent?

Těšíte se ze své schopnosti, ale ostatním to vadí?

Dědíte v rodině talent už celé generace?

 Napište nám o tom na:

redakce@zena-in.cz
Talentované čeká odměna!

Reklama