5b8e68c70c51bobrazek.png

Česká Sephora od 7. září nabízí Fenty Beauty na svém eshopu a také na vybraných prodejnách.

Na launch značky v ČR jsem se už moc těšila, protože Rihanniným produktům jsem propadla už loni, kdy mi kamarád dovezl vychvalovaný lesk z Ameriky. Ten první mám doteď a to jej používám téměř denně. Další produkty se ke mě dostaly postupně, protože jsem si chtěla vše osobně osahat, což vám u této dražší kosmetiky rozhodně doporučuji. Jelikož FB nabízí 40 odstínů make-upu, je důležité, aby vám někdo poradil s jeho výběrem. Můj odstín jsem si nechala vybrat v Londýně, kde značku prodávají v Harvey Nichols. K tomu jsem ještě přibrala její tekutou matnou rtěnku, která je také stále jen v jednom odstínu Stunna Lip. Jak lesk, tak i rtěnka mají být univerzální pro všechny ženy na celém světě a nezáleží jakou máte barvu pleti. Obojí opravdu bude slušet každému.

5b8e734058cbcobrazek.png

Mým dalším nákupem byl rozjasňovač/oční stíny z letního uvedení na trh a ani tady Rihanna nešlápla vedle a produkt dokonale promyslela. Osobně mě na tuto kombinaci nalákal Instagram @FentyBeauty, kde najdete vždy tipy na líčení a to nejen na fotkách, ale i návodná videa. Ze stejného důvodu jsem si také pořídila paletku Moroccan Spice, která nabízí unikátní barvy, jež k sobě nádherně ladí. O tom, že se se všemi produkty výborně pracuje, už asi mluvit nemusím, protože jinak bych sbírku dále nerozšiřovala.

5b8e690197be1obrazek.png

5b8e6911ea927obrazek.png

Rozhodně vám doporučuji vyzkoušet make-up, který je semimatný a na mojí pleti není potřeba pudrovat. Vydrží celý den, dokonale kryje a nevypadá nepřirozeně. Já už mám druhé balení a jsem ráda, že pro další už nebudu muset cestovat daleko.

5b8e79735aef4obrazek.png

Pro první nákup bych vám radila koupit lesk na rty Glossbomb, make-up a jeden z rozjasňovačů - těch je na výběr několik druhů. Pro fajnšmekry tu bude paletka a k ní rozhodně nezapomeňte koupit podkladovou bázi pod stíny, jež zintenzivní jejich barvu. Kolekce produktu Fenty Beauty se neustále rozrůstá, takže se určitě máme ještě na co těšit.

Reklama