V Česku vypukla FUNmánie, první bláznivá show pro všechny netalenty. Za necelý měsíc, 14. června bude vrcholit v pražské Tipsport areně. Finální klání nejlepších antitalentů bude moderovat Klára Vytisková, zpěvačka kapely Toxique. Pokud milujete tanec, zpěv a hudbu a hlavně partičkovský humor, je to šance přesně pro vás! Crazy zábava a dobré pivo totiž patří k sobě! Akci vyhlašuje nové pivo pro mladé RAFUN, které bude poprvé k ochutnání právě až v Tipsport areně. Přidejte se a bavte se! Stačí natočit video a pověsit ho na Stream.cz. Absolutní vítěz soutěže se stane tváří nového piva. Soutěžící, kterého nejlépe ocení Partička, odjede s titulem FUNmaniak prohrát svůj balík peněz do Las Vegas. Všichni finalisté získají iPad.

particka

I když vám chybí božský hlas, nadání pro tanec nebo hru na hudební nástroj, proč to nezkusit! Staňte se součástí největší bláznivé show, kterou jsme u nás ještě nezažili! Dejte si šanci, bavte se a hlavně - dělejte si kozy!!! V Tipsport areně zažijete jedinečnou bikini show s flaškou a po finálovém klání se rozjede taneční show s DJ Lucasem.

Princip FUNmánie je jednoduchý - natočte video se svým netalentovaným představením v kategorii zpěv, hudba a tanec a nahrajte jej na www.stream.cz/funmanie. Pak už zbývá jen počkat, zda právě to vaše vybere do velkého finálového klání zbožňovaná trojka z Partičky v čele s Richardem Genzerem, Michalem Suchánkem a Ondrou Sokolem. Mezitím můžete sledovat svou konkurenci a hodnotit své šance.

Už nyní najdete na Stream.cz první várku netalentových kousků, které vás rozhodně pobaví.
Tak třeba Tomáš Hlušička a jeho Největší frajer na světě! „Dostala mě Partička, je to odvaz a já mám obrovskou chuť bavit ostatní. Tohle je prostě příležitost pro každého,“ říká autor, který na videu předvedl ulítlý tanec v maskáčích s push-up podprsenkou. Další z netalentových protagonistů Robert Piskatý se pustil do Árie z Rusalky a na FUNmánii ji nahrál mezi prvními: „Je to jiný, ujetý, já žiju zábavou a jak jsem viděl Partičku, šel jsem do toho!“

particka1

Do porotcovských křesel zasedne „neodborná“ Partička - Richard Genzer, Michal Suchánek a Ondra Sokol. Klára Vytisková, zpěvačka kapely Toxique, všechny soutěžící a diváky provede velkou finálovou party ve čtvrtek 14. června 2012 v Tipsport areně. „Myslím, že se bude dít spousta crazy funny věcí. Ti nejhorší konečně můžou být nejlepší! Bude to na dřeň!“ A navíc v ceně vstupenky 4 balení nového piva RAFUN zdarma! Vstupenky zakoupíte v síti Ticketportal a TICKETPRO za cenu 250 Kč od 21. května. Exkluzivním mediálním partnerem akce je Expresradio.

Bavte se s FUNmánií aneb jak hlásá nové pivo RAFUN: „Dělej si kozy! Dyť život je hRA FUNtastická!“- ukázka videí:

- Tomáš Hlušička - Největší frajer na světě - fail:
http://www.stream.cz/funmanie/HUDBA/681892-tomas-hlusicka-nejvetsi-frajer-na-svete-fail
- Robert Piskatý - Árie z Rusalky:
http//www.stream.cz/funmanie/ZPEV/681488-robertino-pyskaroty-arie-rusalky

Tweetněte to!

Staň se součástí FUNmánie, největší bláznivé show všech dob!  Přihlas se do 8. června 2012 na www.stream.cz/funmanie!

Reklama