Už jsme tu měli ráno s kočkami a teď nás čeká vyprávění o fenkách. Čtenářka Kytinkak je venčí každé ráno.

Přečtěte si samy, jak je těžké dostat fenky ze sněhu.


Přeji krásný den všem ženinkám. Moje rána jsou vždy hodně v poklusu. Když vstanu, musím honem zamířit do koupelny, vyčistit si zuby, umýt se, honem něco na sebe hodit a to už za dveřmi stepují obě naše fenky, protože vědí, že se jde ven.

Venku uděláme pár koleček kolem domu, aby se obě pořádně vyběhaly, udělaly svou potřebu a snažím se je dostat domů. Bohužel při této sněhové nadílce se mi to moc nedaří. Obě jsou jak pominuté a dokud se obě pořádně nevyválí, domů se jim nechce. Někdy musím opravdu zvyšovat hlas, ale ani to nepomáhá. Venku se chovají jak největší nevychovanci a já jak uřvaný tyran.

Když už se mi to konečně podaří, popadnu kabelku, tašku a spěchám do garáže a do práce. Bundu vždy oblékám za pochodu. A takto to u nás vypadá každý den.

Líčení většinou dělám v práci, hned jak dorazím anebo vůbec.

Všem přeji klid a pohodičku, však ono to vždy nějak dopadne.

Kytinkak

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Dnešní téma zní:

Ranní chaos aneb Co se u vás děje po ránu?

  • Jak vypadají vaše rána? Máte doma klid, nebo spíš chaos?

Pište, těšíme se na vaše příspěvky. Jedna ze čtenářek za svůj příspěvek získá lahodný pravý zelený čaj Gunpowder od Valdemara Grešíka a květinový diář na rok 2013. Příspěvky posílejte 22. 1. 2013 nejpozději do 14.30 hodin na e-mailovou adresu níže. Ještě upozornění - pokud byste poslala fotku, musí jít (kvůli autorským právům) o vaši fotku a jejím zasláním dáváte redakci souhlas k jejímu bezplatnému uveřejnění v tomto tématu.

ranoran

Reklama